כסף באינטרנט

 

 

איך לעשות כסף באינטרנט?

קורסים רבים מציעים לנו את מסתרי עשיית הכסף ברשת. נתקלתם בקורס המלמד איך ניתן לעשות כסף קל באינטרנט?

 

 

 

נא להיזהר!

אין חיה כזו דרך קלה ומהירה לעשיית כסף ברשת.

נראה שאחת הדרכים הקלות ביותר לעשיית כסף רב ברשת היא אולי הניסיון לפתות אנשים לפתוח את ארנקיהם ולרכוש איזשהו מדריך עם "נוסחת קסם" לעשיית כסף קל באינטרנט.

אני תמה בכל פעם מחדש... איך "היועצים" המנוסים שמפרסמים קורסים לעשיית כסף קל באינטרנט, האם הם שכחו כמה זמן לקח להם עד שעשו כסף רב מהאינטרנט מאז שהם נחשפו לתחום זה לראשונה?

באמת, אם היתה לנו הנוסחה לעשיית כסף רב בקלות באינטרנט, האם הינו רוצים להעביר אותה לכל המעוניין? אני לא. הייתי מעדיף ליישם אותה עוד ועוד בגדול בעצמי.

כפי שנראה אלו שמצליחים לעשות מכה על חשבון חלום הכסף הקל שיש לרובינו, הם אשפי שיווק ומכירות בעלי ניסיון בתחום המבקשים לרכב חלומם של רבים מאיתנו המגיעים ללא ידע וניסיון, וכמו הרבה אנשים מפנטזים על עשיית כסף קל מהבית.

אנו כלקוחות תמימים ונלהבים, לאחר רכישת קורס "קסם" כזה לרוב מגלים שתוכנו לא ממש "שינה את חיינו"... אולי הפנמנו מספר סיסמאות מוטיבציה ואף למדנו דבר או שניים, אך בין זה לבין המטרה לשמה הקרבנו מדמי כיסנו - מרחק רב...

בד"כ בבושת פנים על כך שהיינו כה פתאים, נתבייש להתלונן או לבקש החזר כספי. "אולי קורס זה לא סיפק את הסחורה רק לנו, הבורים?"

לבסוף אין בררה אז צריך להשלים, "אז בזבזנו כמה עשרות דולרים לטובת ריפוד כיסו של זה שניצל את חלומותינו והפיל אותנו בפח הוירטואלי... גם זה סוג של שיעור. טוב, מסתבר שיש עוד זמן עד שנוכל לעזוב את עבודתינו הנוכחית. צריך להמשיך הלאה...

 

***

 

זוהי דוגמה שרבים וטובים יוכלו להזדהות איתה - אך מה לעשות? לוותר?

לא, אין צורך לוותר. בתחום זה "בכדי ללמוד לשחות צריך להיכנס למים". כך שאם יש לכם רצון רב, עניין, אורך רוח והתמדה, עם היכולת לפרנס את עצמכם במשך החודשים (הלא מעטים בד"כ) עד שאתר האינטרנט שלכם יתחיל להניב רווחים - לכו על זה.

 

דרכים נפוצות לעשיית כסף באינטרנט?

 

אכן לא קל בלשון המעטה להגיע לאתר אינטרנט מכניס, כך שרק אחוז בודד ממקימי אתרים במטרה לעשות כסף און ליין מצליח להתפרנס מזה. אך נכון הוא שלאחר שמתחילים להרויח מאתר או אתרי אינטרנט, העבודה עליהם בהשוואה לפרנסה מעבודה סטנדרטית נוחה יותר וזמן ההשקעה גמיש יותר. יתרון זה מאפשר מסגרת עבודה נוחה יותר, אשר משמעו יותר איכות חיים, הרבה יותר...

המדריכים הנ"ל מטרתם לתת לכם בסיס וידע במטרה לתת לכם מושג מה באמת כרוך בהגעה לאתר מכניס ושתוכלו לקבל החלטה נבונה יותר בקשר לכניסתכם לתחום ושתוכלו לתכנן את מסלול ליעד הנכסף בעיניים פקוחות.

להלן מספר דרכים עיקריות דרכן ניתן לעשות כסף באינטרנט. כמה כסף? זה כבר תלוי בחזון ואף יותר ביכולת ההשקעה וההתמדה שלכם.

כסף באינטרנט 2

1 - חנות מקוונת.

(באתר עצמו, דרך eBay ועוד...).

2 - Affiliate Programs.

(Click Bank, CJ, Link Share, Sekindo, wesell, Amazon, eBay, Babylon, DX ועוד רבים...).

3 - Google Adsense.

4 - מתן שירותים.

ועוד.

 

(מדריכים מפורטים על כל אחד מהדרכים לעשיית כסף באינטרנט יהיו מוכנים די בקרוב, אתכם הסליחה...)

נושאים נוספים שכדאי לעיין בהם:

 

מדריך עיצוב תמונות

כמה פעמים צילמתם תמונה שלא הייתם מרוצים ממנה וחשבתם לעצמכם: אילו יכולתי להעלים את הפרט הזה מהרקע או שהתמונה יצאה חשוכה מדי... בעזרת תוכנות לעיצוב תמונות תוכלו לתקן כמעט כל דבר. בעזרתן תוכלו להוסיף יופי וחיות, הן גם מאפשרות עריכה פשוטה לצד מורכבת יותר, כשיפורי גוון וצבע, מיקוד והקטנתן, הוספת אפקטים, כיתוב ועוד.

מדריך בניית אתר אינטרנט

מדריך הקמת אתר אינטרנט הינו קורס חינמי אשר מטרתו לאפשר לכם לבנות אתר תדמיתי מקצועי (ממש כמו האתר הזה) וזאת בחמישה שיעורים מקיפים בלבד. במידה ולכם עניין רב בתהליך בניית אתר, תוכלו להנות מממדריך לבניית אתר מקצועי אשר עלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים בפניה לחברה המתמחה בבניית אתרים...

מדריך עיצוב אתרים

עיצוב אתר נכון הוא השילוב של אומנות ומענה לצרכיו של הלקוח. על מנת שנוכל להביא לקוחות ולהשאיר אותם באתר שלנו, הוא צריך להיות בעל עיצוב ייחודי, מעניין ומשרה אוירה של נוחות. לעיצוב האתר השפעה מכרעת על הגולש - עיצוב נעים לעין ומושך משפיע על ההרגשה של הגולש וגורם לו לרצות להמשיך לגלוש. וההפך, עיצוב לא נוח או לא אסטטי יגרום לגולש לרתיעה, והוא עלול להעדיף לעבור לאתר הבא.