תפריט "פרוייקט" - Windows Movie Maker

 

 

 

לשונית 'פרוייקט' שבתפריט הראשי מאפשרת לנו לבצע סנכרון בין קובץ המוזיקה לבין קובץ הוידאו, וכן לקבוע את תצורתו הסופית של הסרטון והתאמתו לסוגי מסכים שונים.

 

מדריך Windows Movie Maker - תפריט 'פרוייקט'

 

 

מדריך Movie Maker

התפריטים -

תפריט "בית"

תפריט "הנפשות"

תפריט "אפקטים חזותיים"

תפריט "פרוייקט"

תפריט "תצוגה"

תפריט "ערוך"

תפריט "כלי טקסט"

 

נושאים קשורים -

מדריך העלאת סרטונים ליוטיוב.

תוכנות מומלצות להמרת קבצי וידאו.

נושאים נוספים שכדאי לעיין בהם:

 

עיצוב אתרים

עיצוב אתר נכון הוא השילוב של אומנות ומענה לצרכיו של הלקוח. על מנת שנוכל להביא לקוחות ולהשאיר אותם באתר שלנו, הוא צריך להיות בעל עיצוב ייחודי, מעניין ומשרה אוירה של נוחות. לעיצוב האתר השפעה מכרעת על הגולש - עיצוב נעים לעין ומושך משפיע על ההרגשה של הגולש וגורם לו לרצות להמשיך לגלוש. וההפך, עיצוב לא נוח או לא אסטטי יגרום לגולש לרתיעה, והוא עלול להעדיף לעבור לאתר הבא.

מדריך לבניית אתר אינטרנט

מדריך הקמת אתר אינטרנט הינו קורס חינמי אשר מטרתו לאפשר לכם לבנות אתר תדמיתי מקצועי (ממש כמו האתר הזה) וזאת בחמישה שיעורים מקיפים בלבד. במידה ולכם עניין רב בתהליך בניית אתר, תוכלו להנות מממדריך לבניית אתר מקצועי אשר עלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים בפניה לחברה המתמחה בבניית אתרים...

עיצוב תמונות

כמה פעמים צילמתם תמונה שלא הייתם מרוצים ממנה וחשבתם לעצמכם: אילו יכולתי להעלים את הפרט הזה מהרקע או שהתמונה יצאה חשוכה מדי... בעזרת תוכנות לעיצוב תמונות תוכלו לתקן כמעט כל דבר. בעזרתן תוכלו להוסיף יופי וחיות, הן גם מאפשרות עריכה פשוטה לצד מורכבת יותר, כשיפורי גוון וצבע, מיקוד והקטנתן, הוספת אפקטים, כיתוב ועוד.

 

 

 

צעצועים לילדים Fotolia