אמינות

hostmonster ו bluehost הידועה שייכות לאותה חברה. bluehost היא ותיקה וגדולה יותר, אך שתייהן מציעות שירותי אחסון בעלי אותם המאפיינים ובאיכות ללא פשרות, ונחשבות למובילות באיכות בין חברות אחסון אתרים בחו"ל.

 

נקודות שכדאי לדעת -

 

הוסט-מונסטר עושים הכול להבטחת אתרי הלקוחות שלהם על ידי כך שהם מספקים שילוב של אל פסק UPS גדול ובמקביל גם אופציית גנראטור כדי שהשרתים שלהם לא יושפעו מכל סוג של הפסקות חשמל. הם גם מספקים מעקב חי סביב השעון של הרשת והשרת שלהם, להבחנה טובה יותר, ומשגרים את פתרונות לפני שהם הופכים לבעיות גדולות.

 

אמינות השרת ב hostmonster הינה הרבה מעבר ליכולות של חברות אחסון אחרות. לכל שרת טכנאי אחראי וכל חלק של חומרה נבדק ביסודיות לפני שהוא מועלה און ליין.

 

שירותים בעלי ערך גבוה אחר הם גיבוי של הנתונים, וקשר עם עזרה שמבטיחה שהאתרים של הלקוחות יהיו מקוונים וזמינים.


כל אלה מבטיחים שהנתונים שלכם יהיו תמיד זמינים ללקוחותיכם. למעשה, להוסט-מונסטר יש 99.9% זמינות אתר באחריות. שירותים אלו בד"כ גורמים לייקור חבילת האחסון לחברות המספקות אותם, ובכל זאת, הוסט מונסטר מציע אותם כשירות בסיסי. הם שמים דגש לאמינות, שלדעתם היא המפתח להצלחה באינטרנט.

 

ביצועים - לכל שרת כוננים קשיחים אולטרה מהירים ומעבדים עם ביצועים גבוהים מאוד, והם מאוישים כל ימות השנה במהנדסים הטובים ביותר שיש. השרתים מחוברים לצומת אינטרנט מרכזית המאפשרת העלאה מהירה של האתרים המאוחסנים מכל מקום בעולם.

 

לסיכום הוסט מונסטר קיבלה את שמה הטוב ע"י ארגון יציבות מקורות חשמל, תוכנה חומרה ותחזוקה טובים ביותר - אשר מבטיחים יציבות, ביטחון, אמינות, במטרה שהאתרים של הלקוחות ימצאו בידיים הטובות ביותר.

 

 

שאלות ותשובות

.חזרה לרשימת החברות