מפת האתר

 

 

•• המדריך - אתר מדריכים מהמתקדמים בעברית בנושאים הקשורים למחשב ואינטרנט כיוטיוב, פיקסה, פוטושופ, מובי מייקר, פייפל, איך לבנות אתר אינטרנט, תמונות להורדה, טורנט - תוכנות ואתרים, קניות באיביי, דיל אקסטרים ועוד...

•• בניית אתר אינטרנט - זהו קורס חינמי מקיף אשר מטרתו לאפשר לכם לבנות אתר html מקצועי. במדריך ההכנות לבניית האתר, התוכן לאתר, עיצוב האתר, כל שלבי תהליך הבנייה, תהליכי סיום וקידומו בגוגל...

•• אפשרויות לבניית אתר לבד - לבנות אתר לבד ולהישאר בחיים... מהן היתרונות בבניית אתר ממש בעצמנו? מדוע בניית אתר לבד דרך עיצובה של תבנית מוכנה בעזרת 'מערכת ניהול תוכן' אינו נראה מקצועי בד"כ?

•• איך לבחור חברה לבניית אתרים - תהליך מציאת בונה אתרים מתאים אינו כה פשוט, אם דרך המלצות של חברים או דרך חיפוש באינטרנט. טיפים חשובים בחיפוש אחר בונה אתרים מקצועי ומהימן לבניית אתר אינטרנט.

•• ההכנות לבניית אתר - אפיון האתר - ההכנות לבניית האתר הם שלב חשוב ביותר ורצינות ביצועם תשפיע מאוד על התוצאה הסופית שלו. זהו בעצם שלב התכנון, וכמו בכל פרוייקט, תכנון לקוי או לא רציני יכולים להקשות על תהליך הבנייה ואף לפגום בתוצאה הסופית שלו.

•• מדריך כתיבת תוכן - לתוכן השפעה רבה על איכותו של האתר, אך כתיבתו הינה מטלה לא פשוטה שלרוב אין ששים לבצעה... מדריך מפורט זה נותן את מיטב הכלים אשר יאפשרו לכם לכתוב תוכן איכותי לאתר...

תוכן משוכפל - תוכן משוכפל הוא תוכן זהה שמופיע ביותר ממקום אחד ברשת. אל תשכפלו תוכן, גוגל מתייחס בחומרה לתוכן כפול!

נקודה למחשבה על אתר אינטרנט מצליח... - אתר מצליח הוא אתר שנותן מענה למשאלות הגולשים. לקוחות ישארו לגלוש באתר בהנאה גם בגלל עיצוב ותוכן איכותי, אך בסוף ימליצו על האתר לעמיתיהם בעיקר בשל מה שהוא מספק...

•• מדריך עיצוב תבנית האתר - ללא ניסיון רב בבניית אתרים, העבודה על אתר המעוצב במקצועיות, עלול לקחת חודשים רבים. במדריך זה נעסוק בחלק העיצובי של האתר. המדריך ידגים בחירה, התאמה ועריכה של תבנית האתר.

מדריך התאמה ראשונית של תבנית עיצוב (טמפלט) לאתר בעזרת dreamweaver - לאחר שהורדנו תבנית אתר לשביעות רצוננו ופתחנו אותה ב dreamweaver אנו יכולים להתחיל לערוך אותה. במדריך זה נבצע 4 פעולות על התבנית כהכנות ראשונות של עמוד האתר.

התאמה ראשונית של תבנית לאתר - עמוד 2התאמה ראשונית של תבנית לאתר - עמוד 3התאמה ראשונית של תבנית לאתר - עמוד 4

מדריך קביעת שמות קישורים בעיצוב תבנית האתר בעזרת dreamweaver - המדריך מסביר ומדגים את החלפת שמות הקישורים בתבנית האתר לשמות הקישורים כפי שקבענו מראש לאחר פתיחתה ב dreamweaver.

קביעת שמות קישורים בעיצוב תבנית האתר - עמוד 2

מדריך שינוי מאפייני טקסט באתר - מדריך זה מסביר ומדגים איך לשנות את סוג וגודל הכתב בסרגל הקישורים שבעמוד תבנית האתר. השינוי יתבצע דרך הגדרת תבנית עיצוב (CSS) חדשה אשר תקושר לטקסט סרגל הקישורים של האתר.

שינוי מאפייני טקסט באתר - עמוד 2שינוי מאפייני טקסט באתר - עמוד 3שינוי מאפייני טקסט באתר - עמוד 4

מדריך איך לשנות Rollover Button באתר - ה rollover button הוא סוג של קישור אשר משנה את עיצובו (צבע, צורה) כאשר עוברים עם סמן העכבר מעליו. המדריך מנחה ומדגים את תהליך שינוי ויצירת Rollover Button לקישורי האתר.

איך לשנות Rollover Button באתר - עמוד 2איך לשנות Rollover Button באתר - עמוד 3איך לשנות Rollover Button באתר - עמוד 4

מדריך הטמעת לוגו באתר - יש תבנית אתר ויש לוגו, צריך עתה רק לחבר בניהם. הטמעת הלוגו בתבנית האתר מצריכה מספר הכנות ושינויים בעזרת תוכנת עיצוב גרפי כפוטושופ. המדריך מסביר צעד צעד את תהליך ההטמעה.

הטמעת לוגו באתר - עמוד 2הטמעת לוגו באתר - עמוד 3

מדריך שינוי שם קבצי האתר - בכדי לעזור לקידום האתר במנועי החיפוש, חשוב לקבוע את שמות קבצי האתר לפי נושא העמוד ועם מילות מפתח מתאימות. במדריך זה נשנה את שמות קבצי האתר לשמות המתאימים לנושאי עמודי האתר המתוכנן.

מדריך הוספת עמוד לאתר - הוספת עמוד לאתר מתבצעת ע"י פיצול אחד מקבצי האתר. בכדי להוסיף עמוד חדש יהיה עלינו קודם להחליט איזה קובץ מקבצי האתר לפצל... במדריך זה יוסבר ויודגם כל תהליך הוספת עמוד לאתר.

מדריך העתקת אובייקט מעמוד לעמוד באתר - המדריך מנחה ומדגים צעד צעד איך להעתיק אובייקטים כלוגו ותפריטים מעמוד לעמוד באתר האינטרנט. המדריך ידידותי המלווה בהנחיות מפורטות וצילום מסך של כל שלב בתהליך.

העתקת אובייקט מעמוד לעמוד באתר - עמוד 2

•• תהליך בניית האתר - בשלבים הבאים של המדריך ניתן לכל עמוד כותרת יעודית , נטמיע את החומר שליקטנו בשיעורים הקודמים (התוכן), נוסיף תמונות, קישורים, ניצור גלריית תמונות, טופס לקבלת מידע ויצירת קשר ועוד.

מדריך הטמעת תוכן בעמוד האתר - המדריך מנחה ומדגים צעד צעד איך להעתיק תוכן מעמוד וורד לעמוד באתר האינטרנט...

הטמעת תוכן בעמוד האתר - עמוד 2

הכותרת הראשית - Heading 1 - H1 - מדריך הוספת כותרת ראשית H1 לעמוד האתר. המדריך מנחה ומדגים צעד צעד איך ליצור כותרת ראשית בעמוד האתר.

כותרת עמוד האתר - <title> - מדריך מקיף אשר מסביר מהי הכותרת (title) ומנחה איך להוסיף אותה לעמוד האתר.

מדריך גלריית תמונות לאתר - web photo gallery - זהו מדריך מקיף המנחה צעד צעד איך להוסיף גלריית תמונות לאתר האינטרנט בחינם... כולל גם רשימת אתרים מובילים המציעים את מיטב הגלריות לאתרים...

הוספת גלריית תמונות לאתר - חלק 1 הוספת גלריית תמונות לאתר - חלק 2 הוספת גלריית תמונות לאתר - חלק 3 הוספת גלריית תמונות לאתר - חלק 4 הוספת גלריית תמונות לאתר - חלק 5

מדריך יצירת מפת אתר בקובץ XML - יצירה ידנית - מפת האתר הינו קובץ בסיומת xml שהוא מסמך פשוט בו מובאים כתובות כל דפי האתר בכדי להקל על מנועי החיפוש לדעת אילו דפים קיימים באתר וזמינים לסריקה שלהם.

מדריך יצירת מפת אתר בקובץ XML - בעזרת מחולל אוטומטי - מדריך זה מנחה איך ליצור מפת אתר בקובץ xml בעזרתו של אתר ייעודי כ - xml-sitemaps.com בקלות ובמהירות.

מדריך הוספת תמונה לעמוד האתר - המדריך מנחה צעד צעד איך להוסיף תמונה לעמוד האתר ואיך להוסיף תיאור לתמונה (Alt tag) עם אדובי דרימוויבר בקלות ובמהירות.

מדריך הוספת תמונה ותיאור Alt tag לעמוד האתר - עמוד 2

מדריך ליצירת קישורים פנימיים באתר - המדריך מנחה צעד צעד איך ליצור קישורים (links) בין דפי האתר בקלות עם אדובי דרימוויבר. מתוך המדריך המקיף לבניית אתר אינטרנט.

מדריך ליצירת קישורים פנימיים בין עמודי אתר - עמוד 2

•• מדריך בניית אתר אינטרנט תהליכי סיום - זהו חלקו האחרון של המדריך לבניית אתר אינטרנט מקצועי. המדריך מסביר ומדגים את השלבים החשובים לפני סיומו - כיצירת מפת אתר, ביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש, חיפוש שגיאות בקוד והעלתו לאויר.

•• מדריך גוגל אדוורדס - המדריך מסביר בהרחבה על איך לפרסם אתר עם גוגל אדוורדס, על יתרונות השירות וחסרונותיו, וטיפים על תכנון מסע פרסום, חשיפה ללקוחות פוטנציאלים, שליטה בהוצאות ועוד.

•• מדריך גוגל אנליטיקס - האחד המדריכים המקיפים ביותר בעברית על מערכת הסטטיסטיקה לאתר של גוגל. המדריך עובר בהרחבה על המדדים השימושיים ביותר במערכת בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך גוגל אנליטיקס - העמוד הראשי מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 2 - מידע גיאוגרפי מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 3 - התנהגות מבקריםמדריך גוגל אנליטיקס - פרק 4 - טלפונים ניידים וטבלטים מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 5 - תוכן ועמודי האתר מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 6 - מהירות טעינת עמודי האתר מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 7 - הצגת נתונים בזמן אמת מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 8 - שאילתות חיפוש מדריך גוגל אנליטיקס - פרק 9 - מקורות התנועה לאתר

•• מדריך Robots.txt - ישנם מקרים בהם לא תהיו מעוניינים שמנוע החיפוש יסרוק דף מסוים באתר שלכם, robots.txt הוא הקובץ המיועד לזה. המדריך מסביר בהרחבה על חשיבות הקובץ ואיך ליצור ולהגדיר אותו.

•• עיצוב אתרים - הגעה לאתר כמוה כפגישה ראשונה, הרושם הראשוני הוא מכריע. עיצוב האתר הוא בעצם הדבר הראשון אליו הגולש נחשף בהגיעו לאתר חדש. במדריך מובאים המרכיבים לעיצוב נכון.

•• כלים שימושיים לבניית אתר - מדריך על כלים שימושיים לאתר האינטרנט כגון גלריות תמונות לאתר, טפסים למילוי ורישום, שדה חיפוש באתר, אפקטים שונים, כלי מילות מפתח ועוד.

•• Dreamweaver - מדריך dreamweaver - מדריך מקיף זה חושף את מסתוריה של התוכנה מספר אחת לבניית אתרים. נושאיו כוללים את הורדת התוכנה, הממשק, עריכת האתר, הוספת אובייקטים, css ועוד.

•• Dreamweaver להורדה - מדריך דרימוויבר להורדה - כמתחילים, הורדת התוכנה הינה נושא מורכב למדי, להלן מספר הצעות להשגת התוכנה לשימוש פרטי.

•• מדריך היכרות עם dreamweaver - מדריך ההיכרות עם דרימוויבר מציג ומסביר על מסך הפתיחה של התוכנה, הסרגלים השונים, הגדרה וארגון האתרים בתוכנה, יצירת עמוד חדש ועוד.

ממשק dreamweaver

מסך הפתיחה - מסך הפתיחה של דרימוויבר מופיע בכל פעם שאנו מפעילים את התוכנה ומאפשר לנו לגשת בקלות לקבצים שלנו, לפתוח מסמכים חדשים, לגשת לקטעי הסברה ועוד.

מדריך ארגון הסרגלים הצידיים ב Dreamweaver - דרימוויבר כתוכנה מקצועית לבניית אתרים היא בעלת עשרות כלים שונים לביצוע מגוון פעולות. בעקבות שטח עבודה מצומצם, היא מאפשרת להזיז ולסדר את סרגלי הכלים השונים בה.

מדריך ארגון הסרגלים הצידיים ב Dreamweaver - עמוד 2מדריך ארגון הסרגלים הצידיים ב Dreamweaver - עמוד 3

Dreamwever Document Toolbar - סרגל המסמכים בדרימוויבר הינו סרגל עליון ואחד השימושיים בתוכנה. המדריך עובר על מאפייניו, מסביר ומדגים בעזרת תמונות מסך להבנה קלה ומהירה.

Dreamweaver Properties Inspector - את סרגל המאפיינים (Properties Inspector) נוכל למצוא בתחתית ממשק דרימוויבר, והוא מהווה את אחד הכלים המרכזיים ביותר בעבודה איתה.

Dreamweaver Insert Panel - תפריט ההוספה הינו אחד הכלים השימושיים ביותר בדרימוויבר. באמצעותו, נוכל להוסיף לעמוד שלנו בקלות אלמנטים שונים דוגמת תמונות, טבלאות, קישורים, קבצי מדיה ועוד.

הגדרות כלליות

חוקי כתיבת שמות לקבצי האתר - מדריך שמות לקבצי האתר - באתר כל עמוד מורכב מקובץ נפרד. בכדי שנוכל לשלוח אליו קישורים ושדפדפן האינטרנט יוכל למצוא אותו, עלינו להעניק לו שם בהתאם לחוקים מסוימים.

יצירת עמוד חדש לאתר עם dreamweaver - דרימוויבר מאפשרת לנו לפתוח בקלות מסמך חדש מסוגים שונים כגון Html, Xml, CSS ועוד. מדריך ויזואלי ליצירת מסמך חדש בדרימוויבר.

מדריך הגדרת אתר חדש ב Dreamweaver - כאשר אנו יוצרים אתר חדש בדרימוויבר, נוצרת עבורו תיקיה ייעודית בה יישמרו כל הקבצים הרלוונטיים לאתר, על מנת שנוכל להעלותו לרשת באופן מסודר.

Manage Sites in Dreamweaver - מדריך ניהול האתרים שלנו ב Dreamweaver - דרך תפריט Manage Sites נוכל לבצע מגוון פעולות, כמו ליצור אתר חדש, לערוך אתר קיים, למחוק אתר ועוד...

מנהל הקבצים ב dreamweaver - מנהל הקבצים בדרימוויבר הינו כלי ייעודי לעריכת וניהול הקבצים והתיקיות של האתר שלנו דרך התוכנה. המדריך נותן רקע עליו ומדגים כמה פעולות חשובות דרכו.

הצגת האתר בדפדפנים השונים - כל דפדפן מתרגם טיפה שונה אתר האתר שלנו, לכן הצגת האתר בדפדפנים השונים לאחר עריכתו חשובה לבדיקת חוסר התאמה של האתר שלנו איתם.

•• CSS - ה CSS קשור לעיצוב עמודי האינטרנט שלנו. מדריך זה מדגים שינוי סגנונות לאוביקטים שונים כגודל, צבעים, גבולות, מרחק, גובה, רוחב ומיקום דרך הגדרות ה CSS ב dreamweaver.

מדריך CSS - מה זה CSS? - תבנית ה CSS מאפשרת לנו להגדיר סגנונות לאלמנטים השונים בעמוד האתר. ניתן לקשרה למספר אלמנטים שונים באותו העמוד או אף לאלמנטים המצויים בעמודים שונים באתר.

מדריך CSS - היכרות עם CSS בעזרת Dreamweaver - מדריך ויזואלי המסביר ומדגים את הצגת תבנית ה CSS בדרימוובר, תהליך יצירת תבנית CSS חדשה והצגת החלונות השונים להגדרת התבנית.

מדריך CSS - עמוד 2מדריך CSS - עמוד 3

CSS Margin - שליטה על גודל השוליים מסביב לכתב - ישנן שתי דרכים בהן ניתן לשנות ולהשפיע על מרווח בין שורות כתב בעמוד האינטרנט . 1 - שינוי ה Margin של הפיסקאות. 2 - דרך שינוי הגדרת ה Line Height.

Line Height - שדה ה Line Height מאפשר לנו לקבוע את המרווח בין שורות הטקסט שלנו. המדריך מסביר ומדגים איך לקבוע מרווח בין שורות באמצעות שדה ה Line Height בחלונית ה CSS.

CSS Font Family - יצירת משפחה של פונטים ב Dreamweaver - על מנת להימנע מבעיה של תאימות גופנים לדפדפנים השונים, ניתן להגדיר לטקסט בעמוד קבוצה של גופנים (Font Family).

CSS Image - שליטה על מאפייני תמונה בעזרת CSS - במדריך נגדיר את אופן תצוגת תמונה בעמוד שלנו דרך הגדרות ה CSS. נבחר תמונה, נגדיר אותה בצידו המני של המלל, נגדיל את המרווח בין התמונה למלל (Margin) ועוד.

מדריך שליטה על מאפייני תמונה - עמוד 2

חלוקה בסיסית של עמוד האתר עם CSS - כיום בבואנו לעצב את כלל מבנה עמוד האינטרנט שלנו מומלץ להשתמש בתבניות Div Tag אשר מאפייניהן מוגדרים באמצעות תבניות CSS במתכונת מודל הקופסה (Box Model).

Box Model - הצעד הראשון בבואנו לחלק את עמוד האתר שלנו שלא באמצעות טבלה הינו הבנת מודל הקופסה. לאחר שנבין אותו נוכל לשלוט בקלות ובדייקנות על מיקומו וגודלו של כל אלמנט באתר.

מדריך Box Model - עמוד 2מדריך Box Model - עמוד 3מדריך Box Model - עמוד 4

מדריך יצירת סגנון לטקסט - מדריך מקיף המנחה צעד צעד איך ליצור תבנית עיצוב של css המשפיעה על מאפייני הכתב ולקשר אותה לטקסט.

מדריך יצירת סגנון לטקסט - עמוד 2מדריך יצירת סגנון לטקסט - עמוד 3

•• מדריך הוספה ועיצוב אובייקטים - בעזרת Dreamweaver תוכלו להוסיף בקלות רבה אובייקטים שונים לעמוד אתר שלכם, כתמונות ווידאו, מלל וקישורים, טבלאות וטפסים. במדריך מדגים ומסביר איך לעשות זאת.

טקסט

הוספת טקסט - dreamweaver html text - הוספת טקסט לאתר היא פעולה פשוטה בעזרת דרימוויבר. המדריך מסביר על תהליך הוספת טקסט בעמוד האתר כיצירת כותרות, פיסקאות, השפה העברית והעתקת טקסט ממקור חיצוני.

הוספת טקסט בעזרת דרימוויבר - dreamweaver html text - עמוד 2

קישורים

Links - מדריך ליצירת קישורים בעמוד האתר - מדריך ידידותי ליצירת קישורים (Links) ממקום אחד באתר שלנו, למקום אחר בו או לאתר חיצוני בעזרת תוכנת דרימוויבר.

מדריך ליצירת קישורים בעמוד האתר - עמוד 2

יצירת קישורים חיצוניים - קישור חיצוני שונה מקישור פנימי באתר שלנו, בכך שהוא מוביל לעמוד של אתר אינטרנט החיצוני לאתר שלנו. המדריך מסביר איך ליצור קישור חיצוני באתר שלנו.

HTML Named Anchor Links (קישורי עוגן) - קישורי עוגן הינם קישורים אשר מובילים למיקום אחר באותו עמוד באתר שלנו. המדריך מסביר איך ליצור Anchor Link בדרימוויבר.

מדריך HTML Named Anchor Links (קישורי עוגן) - עמוד 2מדריך HTML Named Anchor Links (קישורי עוגן) - עמוד 3

Linking named anchor to external file - יצירת קישור עוגן וקישורו לעמוד אחר באתר - המדריך מנחה איך להשתמש ב Anchor Link על מנת ליצור קישור מטקסט בעמוד שלנו, לטקסט הנמצא בעמוד אחר באתר.

תמונות

סוגי תמונות מומלצים לאתר - סוגי תמונות - ישנם שלושה סוגי קבצי תמונה עיקריים איתם נשתמש באתר שלנו: GIF, JPEG, PNG. המדריך מסביר על יתרונותיהם וחסרונותיהם של סוגי תמונות אלה.

מדריך להוספת תמונה בעזרת דרימוויבר - מדריך הוספת תמונה לאתר עם דרימוויבר.

מדריך להוספת תמונה בעזרת דרימוויבר - עמוד 2

שינוי הגדרות תמונה בעמוד האתר - Dreamweaver מאפשרת לנו לשנות בקלות מספר הגדרות עבור התמונות שבעמוד שלנו. המדריך עובר על הערכים השונים אותם ניתן לשנות בתמונה דרך סרגל ה Properties בתוכנה.

img Alt Tag - תיאור Alt לתמונה - לכל תמונה באתר שלנו ישנה אפשרות להוסיף תיאור. המדריך מתאר את חשיבות תיאור ה-אלט והגדרתו דרך תוכנת dreamweaver.

עריכת תמונות הנמצאות ב dreamweaver - מדריך עריכת תמונות האתר דרך דרימוויבר - דרימוויבר מאפשרת לנו לערוך את התמונות באתר שלנו בקלות על ידי פתיחת תוכנת העריכה ישירות מתוך ממשק העבודה שלנו.

טבלאות

html tables - טבלאות בדרימוויבר - מדריך הוספה ועיצוב טבלה ב dreamweaver - במקרים מסוימים, בשימוש נכון בטבלאות בעמוד האתר, נוכל לסדר את התוכן שבעמוד שלנו בצורה מסודרת, נקייה, וקלה לעבודה.

וידאו ואנימציה

הוספת קובץ פלאש - כשם שביכולתנו להוסיף תמונה לעמוד שלנו, כך נוכל להוסיף קובץ פלאש לעמוד. המדריך מציג לנו מספר דרכים קלות ומהירות לעשות זאת.

הגדרת קובץ פלאש - לאחר שהוספנו תוכן מסוג פלאש לעמוד שלנו, נוכל לשנות ולערוך את ההגדרות עבורו, הגדרות שייקבעו כיצד הקובץ ייראה בעמוד שלנו.

הוספת סרטון פלאש - בעזרת דרימוויבר נוכל להוסיף לעמוד האתר שלנו בקלות רבה סרטוני פלאש המציגים סרטים בפורמט FLV, שיכלול נגן סרטים בעל כפתורי הפעלה, מעבר, השהייה ועוצמת קול.

טפסים

Form - באמצעות הוספת טופס לאתר, נוכל ליצור אינטרקציה עם הגולשים. טופס באתר יאפשר להם לשלוח לנו מידע, ליצור איתנו קשר ועוד. המדריך מנחה איך ליצור טופס יצירת קשר באתר.

יצירת טופס Contact Form - מדריך הוספת טופס יצירת קשר לעמוד האתר. טופס באתר האינטרנט שלנו מאפשר לנו להיות בקשר עם הגולשים. דרכו הם יכולים לשלוח לנו מידע ומסרים.

מדריך בנייה ועיצוב טופס יצירת קשר - Contact Form Design - בנייה ועיצוב שדות לטופס בדרימוויבר - מדריך מקיף על איך לבנות טופס יצירת קשר בעמוד האתר בעזרת טבלה.

מדריך בנייה ועיצוב טופס יצירת קשר - עמוד 2מדריך בנייה ועיצוב טופס יצירת קשר - עמוד 3

מדריך בנייה ועיצוב טופס יצירת קשר - עמוד 4מדריך בנייה ועיצוב טופס יצירת קשר - עמוד 5

הגדרת משלוח טופס יצירת קשר בעמוד האתר בעזרת קובץ php - מדריך מקיף המסביר צעד צעד איך להגדיר טופס יצירת קשר באתר האינטרנט שישלח אל המייל שלכם. ההגדרה מתבצעת בעזרת הוספת קובץ php לאתר באופן שמוסבר בפירוט במדריך.

הגדרות לטופס יצירת קשר בעמוד האתר - עמוד 2

•• מדריך כלי בדיקה לאתר ב Dreamweaver - בסיום בניית האתר שלנו, לפני שנעלה אותו לשרת האינטרנט, כדאי לנו לוודא כי בתהליך הבניה והעיצוב אין שגיאות בקוד האתר, העלולות לגרום לתקלות בעת הגלישה בו.

מדריך הרצת דוח שגיאות לאתר עם דרימוויבר - לקראת סיום בניית האתר, מומלץ לבצע בדיקה על מנת לאתר שגיאות שונות שעלולות להיות בקוד האתר, ואשר יימנעו ממנו לעבוד באופן תקין. המדריך מסביר על כלי בדיקה אלה.

Dreamweaver Broken Link Checker - חשוב לבדוק קישורים שבורים בקוד האתר, לינקים שבורים עלולים לגרום לנטישת גולשים ואף להשפיע על קידומו בגוגל. המדריך מסביר על הכלי לבדיקת לינקים שבורים שבדרימוובר..

•• SEO - קידום אתרים - המדריך המקיף לקידום האתר בגוגל. המדריך מסביר ומנחה איך ניתן לקדם את האתר לעמוד הראשון בגוגל... איך לכתוב תוכן איכותי לאתר, אילו מילות מפתח מומלץ לבחור והיכן להציבם...

•• מילות מפתח - המדריך מביא 7 מקומות החשובים ביותר בעמוד האתר בהם הכרחי לשלב מילות מפתח לקידום יעיל שלו. הטמעת מילות המפתח יאפשרו למנועי החיפוש "לדעת" מהן מילות החיפוש המאפיינות את האתר שלכם.

•• כלי מילות מפתח - במקום לנסות להעריך ולנחש מהם מילות החיפוש השימושיות ביותר אך בעלי תחרות נמוכה אשר כמובן קשורות לנושא עמודי האתר, בעזרת כלי מילות המפתח נוכל לקבלם כמעט ללא מאמץ ובחינם.

•• אחסון אתרים - לא פשוט לרכוש חבילת אחסון מתאימה ומהימנה לאתר. מדריך מקיף זה מאגד את חברות אחסון האתרים המומלצות ביותר בארץ, בכדי לתת תמונה כוללת וברורה על החברות המובילות בשוק.

•• חברות אחסון אתרים בארץ - המדריך לחברות אחסון אתרים בארץ. החברות המובאות כאן הן המומלצות ביותר מבין חברות אחסון האתרים אשר שרתי האחסון שלהן נמצאים כאן בארץ ואשר נותנות תמיכה מסביב לשעון (24/7).

•• חברות אחסון אתרים המומלצות ביותר בחו"ל - מדריך מקיף זה יתן לכם רקע מעמיק על חברות אחסון אתרים בינלאומיות מהשורה הראשונה בתחום. חברות אלה אמינות ומקצועיות ומתאימות לבעלי יכולת מוגבלת להשקיע כסף רב באחסון האתר.

מדריך BlueHost - בלו-הוסט היא מהחברות הידועות בתעשיית אחסון אתרי אינטרנט העולמית. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, איך נרשמים ועונה על שאלות נפוצות. המדריך בשילוב צילומי מסך וסרטוני וידאו.

מדריך הרישום ל BlueHost - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך הרישום לבלו-הוסט בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים, כחלק ממדריך מקיף המסביר על יתרונות חבילות האחסון שלה, שירותיה השונים ותשובות לשאלות נפוצות.

BlueHost - הדרכות וידאו שונות - מדריכי וידאו מקיפים על בלו-הוסט בנושאים - בלו-הוסט מבחינה טכנולוגית, מדריך העברת שם דומיין לחבילת האחסון, הגנה על פרטיות, שירותי גיבוי ושידרוגים שונים שבלוהוסט מספקת ועוד.

מדריך HostGator - חברת Hostgator היא אחת מחברות אחסון אתרים הגדולות והידועות בעולם. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, תהליך הרישום וקופוני הנחה בשילוב הסברים מפורטים וסרטוני וידאו.

מדריך הרישום ל HostGator - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך הרישום ל HostGator בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים, מדריך זה הוא חלק ממדריך מקיף המסביר על יתרונות חבילות האחסון שלה, ושירותיה השונים.

הרישום ל HostGator - עמוד 2

HostGator - הדרכות וידאו שונות - הדרכות וידאו בנושאים חשובים כתהליך הכניסה ללוח הבקרה של HostGator, ביצוע גיבוי לאתר, בדיקת סטטיסטיקות, הוספת אתרים, יצירת חשבון דואר אלקטרוני ועוד...

מדריך Godaddy - גו-דדי היא אחת החברות המוכרות ביותר בתחום האתרים וחברת רישום שמות דומיינים הגדולה בעולם. מדריך מקיף זה מנחה איך לרשום דומיין דרך גודדי, ולאחסן אתר בשילוב צילומי מסך וסרטוני וידאו.

מדריך Godaddy - עמוד 2

אחסון אתר עם Godaddy + קופוני הנחה - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך הרישום לחבילת אחסון עם גו-דדי בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים. מדריך זה הוא חלק ממדריך מקיף המסביר על יתרונות החברה ושירותיה העיקריים.

מדריך אחסון אתר עם Godaddy - עמוד 2מדריך אחסון אתר עם Godaddy - עמוד 3

רכישת שם דומיין דרך Godaddy + קופוני הנחה - גו-דדי הוא רשם הדומיינים מהמשתלמים ביותר לדומיינים בינלאומיים. מדריך מקיף זה מנחה איך לרשום דומיין דרך גודדי בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך רישום דומיין דרך Godaddy - עמוד 2

מדריך JustHost - חברת Justhost הינה חברת האחסון המשתלמת ביותר בבריטניה וידועה בעולם כולו. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, הרישום עם קופון הנחה, בשילוב צילומי מסך וסרטוני וידאו.

מדריך הרישום ל JustHost - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך רכישת חבילת אחסון עם JustHost כולל קוד קופון והנחיות לקבלת ההנחה. המדריך מנחה בשילוב צילומי מסך רבים והסברים מפורטים.

iPage - מדריך מקיף - חברת iPage היא אחת מחברות אירוח האתרים האיכותיות הזולות בשוק. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, תהליך הרישום ואיך לקבל הנחה נוספת בשילוב צילומי מסך וסרטוני וידאו.

הרישום ל iPage + טריק הנחה - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך רכישת חבילת אחסון עם iPage כולל הנחיות לקבלת הנחה נוספת, בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

Fatcow - מדריך מקיף - חברת Fatcow היא אחת מחברות אירוח האתרים הידועות בשוק. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, תהליך הרישום, איך לקבל הנחה ועונה על שאלות נפוצות בשילוב צילומי מסך וסרטוני וידאו.

הרישום ל Fatcow + טריק הנחה - מדריך זה מנחה צעד צעד על תהליך רכישת חבילת אחסון עם fatcow בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך HostMonster - חברת HostMonster הם בקרב העילית של חברות אחסון אתרים בעולם. מדריך מקיף זה מפרט את יתרונותיה של החברה, איך נרשמים ועונה על שאלות נפוצות.

Hostmonster - על התמיכה הטכנית - שירות הלקוחות של hostmonster הוא פשוט הטוב ביותר. הם מציעים תמיכה טלפונית 24/7 כמו גם תמיכה בצ'אט ובמייל. יש להם מרכז תמיכה מתקדם וקל לשימוש, עם מדריכים מפורטים למתחילים...

HostMonster - אמינות החברה - hostmonster קיבלה את שמה הטוב ע"י ארגון יציבות מקורות חשמל עם השקעה בתוכנה, חומרה ותחזוקה הטובים ביותר. כל אלה מבטיחים יציבות, ביטחון ואמינות...

HostMonster - שאלות ותשובות - האם אני יכול לאחסן שם דומיין co.il? כמה דומיינים אני יכול לאחסן ב hostmonster? האם hostmonster מספקת הרשמת דומיין חינם? האם הוסטמונסטר מאפשרת אתרים למבוגרים?

Hostmonster - לקוחות מספרים - עד כה hostmonster הוא מלך התגובות הטובות. הלקוחות מאד מרוצים לא רק מיכולות החבילה, אלא גם ממחיר הנמוך יחסית ורמת השירות הגבוהה שהם התנסו בו עד עכשיו.

HostMonster - תהליך הרישום - תהליך הרישום הוא פשוט למדי. מומלץ לנסות את התמורה ש hostmonster נותנת למחיר. אתם יכולים להירשם גם ללא כל חשש, שכן יש לכם גם 30 יום להנות מהשירות ללא כל התחיבות...

•• השוואת אחסון אתרים - היכן הכי כדאי... - מה עדיף? אחסון האתר בארץ או אחסון האתר בחו"ל? 3 גורמים עיקריים משפיעים על ההחלטה היכן עדיף לאחסן את האתר, בארץ או בחו"ל.

•• מדריך cPanel - יש כל כך הרבה דברים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים אחסון לאתר, ולוח הבקרה הוא אחד החשובים שבהם. מדריך מקיף על אחד מהפנלים הנחשבים ביותר - cPanel.

cPanel - לוח הבקרה סיפאנל - תמונת מסך של cPanel עם הסברים על התכונות השימושיות ביותר בו...

cPanel - מדריכי וידאו - מדריכי וידאו אשר מקיפים כמעט את כל שירותי לוח הבקרה הידוע, כניהול קבצי האתר דרך לוח הבקרה, תמיכה בדואר אלקטרוני, אבטחת האתר, ניהול שמות דומיין, סטטיסטיקות, מסדי נתונים ועוד.

cPanel - מדריכי וידאו - עמוד 2cPanel - מדריכי וידאו - עמוד 3

•• שרת וירטואלי מהו - VPS - האתר שלכם גדל ומתפרסם במהרה והתנועה בו גודלת בהתמדה? יכול להיות שהגיע הזמן לשקול לשדרג את אחסון האתר שלכם לשרת וירטואלי (VPS). המדריך המקיף לשרת הוירטואלי.

•• פייפל - פייפל היא הדרך הבטוחה ביותר לביצוע וקבלת תשלומים דרך האינטרנט. מדריכים מפורטים על פייפל ישראל, פתיחת חשבון פייפל, שליחה ובקשת תשלום, הטמעה באתר האינטרנט ועוד.

•• פייפל ישראל - PayPal Israel - כן, גם אנחנו יכולים ליהנות מהשירותים של פייפל כאן בישראל. לנוחיותינו אתר פייפל בעברית, וכל בעל כרטיס אשראי של ויזה או מאסטר כארד, יכול להירשם לשירות ללא בעיה.

•• חשבון PayPal - המדריך מסביר על שלושת סוגי חשבונות פייפל המוצעים - חשבון פייפל אישי (Personal), חשבון פייפל פרמיום (Premier), חשבון פייפל עסקי (Business).

•• פייפל לעסקים - יש לכם אתר אינטרנט דרכו אתם רוצים למכור שירות או מוצר, פשוט הוסיפו לחצן תשלום של PayPal לאתר ותוכלו לקבל תשלומים מבעלי חשבון פייפל ומבעלי כרטיסי האשראי.

•• מדריך PayPal - מדריכים ידידותיים לשירות פייפל - מדריך שינוי השפה באתר לעברית, פתיחת חשבון פייפל, אימות חשבון פייפל, שליחת תשלום, בקשת תשלום, מדריך הטמעת לחצן פייפל באתר ועוד.

פייפל בעברית - מדריך שינוי השפה לעברית באתר PayPal - על מנת לשנות את שפת הממשק באתר פייפל, נקליק בתפריט השפות, נוודא כי המיקום מוגדר כישראל ונשנה את שפת הממשק לעברית.

מדריך פתיחת חשבון פייפל - ניתן לפתוח חשבון PayPal בקלות ובמהירות. מדריך ידידותי ועתיר צילומי מסך זה ינחה אתכם כיצד לפתוח חשבון פייפל חדש. עליכם רק להצטייד בכרטיס אשראי ובכתובת דואר אלקטרוני..

מדריך הוספת חשבון בנק לחשבון פייפל - PayPal מאפשרת לנו להוסיף פרטים של חשבון הבנק שלנו לחשבון הפייפל שלנו. מומלץ לעשות זאת על מנת שנוכל להפקיד כספים שהצטברו בחשבון הפייפל ישירות לחשבון הבנק שלנו.

מדריך אימות חשבון פייפל - בכדי להגביר את רמת האמינות שלנו בעיני הלקוחות, פייפל ממליצה לבצע פעולה הנקראת 'אימות חשבון'. בביצוע פעולה זו פייפל מאמתת כי החשבון באמת נפתח על שמנו האמיתי, ואינו 'חשבון פיקטיבי'.

מדריך שליחת תשלום באמצעות פייפל - באמצעות חשבון ה PayPal שלנו נוכל לשלוח סכום כסף לאדם אחר. על מנת לעשות זאת נקליק על לשונית 'שליחת תשלום' ונמלא את הפרטים כפי שמוסבר ומודגם בהמשך המדריך.

מדריך בקשת תשלום באמצעות פייפל - באפשרותנו לשלוח בקשה לתשלום לכל אדם באמצעות חשבון הפייפל שלנו. לשליחת בקשה לתשלום נקליק על 'בקש תשלום' מתוך לשונית 'בקשת תשלום' ונמלא את ההוראות בהמשך.

מעקב אחר הסטוריית הרכישות שלנו בפייפל - מתוך חשבון הפייפל שלנו, נוכל לעקוב בקלות אחר הפעולות האחרונות שביצענו באמצעות החשבון. המדריך מסביר איך לגשת לדף ההיסטוריה בחשבון שלנו ולהשתמש בכלי הסינון השונים.

מדריך הורדת הסטוריית פעולות חשבון הפייפל שלנו לקובץ - PayPal מאפשרת לנו להוריד את היסטוריית הפעולות שלנו בחשבון כקובץ למחשב האישי. המדריך מנחה איך להוריד כקובץ אקסל את הסטורית הפעולות שלנו לפי טווח תאריכים שקבענו.

•• מדריך הטמעת לחצן פייפל באתר - במידה ויש לנו אתר אינטרנט, נוכל להוסיף לו כפתור לתשלום באמצעות PayPal. בלחיצה עליו, יוכלו הגולשים לשלם למוצר או שירות דרך חשבון הפייפל שלהם או באמצעות כרטיס אשראי.

איך להטמיע לחצן פייפל באתר - עמוד 2

•• שאלות נפוצות - PayPal - תשובות לשאלות נפוצות של בעלי חשבון פייפל. השאלות הן בנושאי עמלות, בעיות בתשלום או בקבלת המוצר, משיכת כסף לחשבון, שירות הלקוחות, דיווח על פעולות חשודות ועוד.

•• עיצוב תמונות - בעזרת תוכנות לעיצוב תמונות ניתן לתקן כמעט הכל. הן מוסיפות יופי וחיות, משפרות גוון וצבע, הוספת כיתוב, אפקטים ועוד. להלן מדריכים מפורטים על התוכנות המובילות בתחומן.

•• איך לעצב לוגו - המדריך המקיף לעיצוב לוגו - לוגו מהווה את הסמל המסחרי שלנו, הוא מסמל את האתר או את העסק שלנו ומבדל אותו ממתחרינו. המדריך מציג 4 דרכים מומלצות לעיצוב לוגו חדש.

•• מדריך פוטושופ - מדריך Photoshop - התוכנה המתקדמת לעיצוב גרפי. המדריך מביא דוגמאות רבות ממיטב המקורות לשינוי והספה של צבעים וטקסטורות, אפקטים מגוונים, מסגרות ועיצוב טקסט ברמות קושי שונות.

מדריכי פוטושופ - האתר מאגד את טובי המדריכים לפוטושופ שישנם ברשת. המדריכים מחולקים ל - מדריכים למתחילים, מדריכים ברמה הבינונית והמתקדמת ומדריכים לעיצוב טקסט.

פוטושופ להורדה - ההחלטה האם לרכוש את תוכנת הפוטושופ הלא ממש זולה היא אינה פשוטה כלל. להלן כל הדרכים להשגת התוכנה לשימוש פרטי.

פוטושופ בעברית - מדריך מקיף אשר מסביר איך להגדיר את תוכנת הפוטושופ לתמיכה בשפה העברית.

פוטושופ למתחילים - מטובי מדריכי פוטושופ למתחילים ברשת. לכל מדריך מצורפת תמונת האפקט, קבצי דוגמא להורדה חופשית, הערכת רמת הקושי ואיכות התוצאה בהתאם להוראות.

פוטושופ למתחילים - 2פוטושופ למתחילים - 3פוטושופ למתחילים - 4 פוטושופ למתחילים - 5פוטושופ למתחילים - 6 פוטושופ למתחילים - 7פוטושופ למתחילים - 8 פוטושופ למתחילים - 9פוטושופ למתחילים - 10 פוטושופ למתחילים - 11פוטושופ למתחילים - 12 פוטושופ למתחילים - 13פוטושופ למתחילים - 14 פוטושופ למתחילים - 15

פוטושופ עיצוב טקסט - מטובי המדריכים לעיצוב טקסט ברשת. לכל מדריך מצורפת תמונת האפקט, קבצי דוגמא להורדה חופשית, הערכת רמת קושי המדריך ואיכות התוצאה בהתאם להוראות.

פוטושופ עיצוב טקסט - 2פוטושופ עיצוב טקסט - 3פוטושופ עיצוב טקסט - 4 פוטושופ עיצוב טקסט - 5פוטושופ עיצוב טקסט - 6 פוטושופ עיצוב טקסט - 7פוטושופ עיצוב טקסט - 8 פוטושופ עיצוב טקסט - 9פוטושופ עיצוב טקסט - 10 פוטושופ עיצוב טקסט - 11פוטושופ עיצוב טקסט - 12 פוטושופ עיצוב טקסט - 13פוטושופ עיצוב טקסט - 14 פוטושופ עיצוב טקסט - 15

פוטושופ למתקדמים - מטובי המדריכים לפוטושופ ברשת. לכל מדריך מצורפת תמונת האפקט, קבצי דוגמא להורדה חופשית, הערכת רמת קושי המדריך ואיכות התוצאה לפי ההוראות

פוטושופ למתקדמים - 2פוטושופ למתקדמים - 3פוטושופ למתקדמים - 4 פוטושופ למתקדמים - 5פוטושופ למתקדמים - 6

Lightroom - אדובי לייטרום - Adobe Photoshop Lightroom היא תוכנה לניהול ועריכת תמונות המיועדת לצלמים. היא ידידותית יותר בהשוואה לפוטושופ אבל בעלת יכולות גבוהות ובהחלט מסוגלת לעשות נפלאות לתמונה בינונית.

•• Picasa - מדריך Picasa - תוכנת פיקסה אידיאלית לכל מי שיש לו תמונות רבות מאירועים שונים ומגוונים. מדריך זה מסביר הכל על התוכנה בעזרת תיאורים פשוטים וצילומי מסך רבים.

•• פיקסה בעברית - תוכנת Picasa מותקנת כברירת מחדל בשפה האנגלית. המדריך מנחה איך לשנות את שפת הממשק של פיקסה לעברית בקלות רבה בעזרת צילומי מסך.

•• פיקסה להורדה - מדריך הורדת תוכנת פיקסה - ניתן להוריד את תוכנת פיקסה בקלות רבה מעמוד הבית שלה באינטרנט. המדריך מסביר ומדגים בעזרת צילומי מסך את תהליך ההורדה והתקנת התוכנה.

•• מדריך פיקסה - מדריך ויזואלי מקיף על תוכנת Picasa מבית גוגל. המדריך מסביר איך לארגן את התמונות במחשב עם פיקסה, איך לתקן פגמים, להוסיף אפקטים ואף להעלות אלבום תמונות לרשת.

ארגון התמונות במחשב עם פיקסה.

המסך הראשי - המסך הראשי בפיקסה. בהפעלה הראשונה פיקסה תבצע סריקה אחר קבצי תמונות ווידאו במחשב. חלון המסך הראשי יפתח ותוצאות הסריקה יופיעו בממשק התוכנה.

הוספת תמונה לפיקסה - מדריך הוספת תמונה לממשק פיקסה. בתפריט 'הוסף קובץ ל-פיקאסה' יפתח חלון שיאפשר לנו לבחור תיקייה שם ממוקמת התמונה או הוידיאו אותם נרצה להוסיף...

הוספת תיקיית תמונות לפיקסה - מדריך הוספת תיקיית תמונות לממשק פיקסה. דרך 'מנהל התקיות' אשר מאפשר לנו להגדיר באיזה אופן תסרוק התוכנה כל תיקייה אחר קבצי תמונות וסרטים.

מחיקת תמונה - באפשרותנו למחוק בקלות תמונות דרך תוכנת פיקסה. נא לשים לב, מחיקת תמונות תמחק קבצים מקוריים. במחיקת תמונות מאלבומים, מיקומם של הקבצים המקוריים לא ייפגע.

מחיקת תיקייה - קיימות שתי אפשרויות למחיקת תיקייה שקיימת בפיקסה - 1. מחיקת התיקייה גם מהתוכנה וגם מהדיסק הקשיח. 2. הסרת התיקייה מפיקסה ולא מהדיסק הקשיח במחשב.

הסתרת תמונה בפיקסה - לעיתים אנו שומרים תמונות במחשב שלא היינו רוצים שאחרים יראו אותם. פיקסה מאפשרת לנו הסתרת תמונות בודדות ואף את תיקית התמונות כולה.

הסתרת תיקיית תמונות בפיקסה - התמונות שלנו מוצגות בפיקסה כך שכל אחר יכול לצפות בהם בנוחות, לא תמיד אנו היחידים שמשתמשים במחשב ולעיתים איננו מעוניינים שמשתמשים אחרים במחשב יראו תמונות שלנו.

העברת תיקייה - פיקסה מאפשרת לנו לסדר את התמונות שלנו באמצעות העברת תיקיות ממקום למקום במחשב.

חיפוש תמונה - פיקאסה מאפשרת לבצע חיפוש אחר תמונות וסרטים במחשב.

בחירת תמונות וסימונן בפיקסה - בעזרת פיקסה ניתן לבחור תמונות מסוימות מתיקיות שונות ולנעוץ אותם, המשמעות היא שהם יופיעו כל הזמן בסרגל הבחירה התחתון.

סימון תמונות מועדפות בכוכב - בכדי לאגד תמונות מועדפות ממספר תיקיות שונות בפיקסה למקום אחד, יש לנו אפשרות לנו לסמן תמונות נבחרות בעזרת לחצן 'כוכב'. התמונות המסומנות בכוכב יכנסו למעין תיקיית 'מועדפים'.

סינון תמונות לפי נושאים - פיקסה מאפשרת לנו לסנן את התמונות המוצגות בצורה מהירה ויעילה. ישנם מספר מסננים קבועים, כאשר בחירה באחד מהם תגרום להצגת רק התמונות הקשורות לאותו המסנן.

שינוי גודל תצוגת התמונות - ניתן לשנות בקלות רבה את גודל התמונות המוצגות בפיקסה - ישנה אפשרות להקטין תצוגה של תמונה או להגדילה לגודל של עד 400%.

שינוי תאריך לתמונה - מדריך שינוי תאריך לתמונה - בעזרת פיקסה ניתן לשנות את התאריך ושעת צילום התמונה המופיעים במאפייני התמונה במחשב, לכל תאריך שנבחר.

יצירת לקט תמונות לפי מילת מפתח - תיוג תמונות לפי מילות מפתח יאפשר לנו למצוא אותן בקלות באמצעות מנוע החיפוש הפנימי של פיקסה.

יצירת כותרת לתמונה המוצגת בפיקסה - תוכנת Picasa מאפשרת לנו להוסיף כותרת או נושא לתמונה שלנו. במידה ונרצה להעלות את התמונה לאלבום האינטרנטי שלנו או לשלוח אותה במייל, כותרת זו תצורף לתמונה.

גישה לקובץ המקורי בדיסק הקשיח - התמונות המוצגות בפיקסה אינן נמצאות בתוכנה עצמה, אלא בדיסק הקשיח במחשב שלנו. במידה ואנו רוצים להגיע אל התמונה המקורית במחשב, התוכנה מאפשרת לנו לגשת אליה בקלות.

עריכת תמונות בעזרת פיקסה

לשונית תיקונים בסיסיים - לשונית 'תיקונים בסיסיים' שניתן למצוא במסך עריכת התמונות של פיקסה מאפשרת לנו לבצע עריכות שונות על התמונות, כגון חיתוך התמונות, תיקון ניגודיות וצבע ועוד.

חיתוך חלק מתמונה - פקודת 'חתוך' מאפשרת לנו לחתוך רק חלק נבחר מתוך התמונה, ולהפכו לתמונה בפני עצמו.

יישור תמונה - פקודת 'יישר' מאפשרת לנו להטות את התמונה בזוית לימין או לשמאל. בעיקר במקרים בו התמונה צולמה מעט 'עקומה' מפני שהמצלמה לא הוחזקה ישר בעת שצולמה התמונה.

יותר מזל משכל - הפקודה 'יותר מזל משכל' מאפשרת לנו לבצע אופטימיזציה של האור ושל צבעי התמונה בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

ניגודיות אוטמטית - הפקודה 'ניגודיות אוטומטית' תבצע תיקון אוטומטי בלחיצה אחת עבור ניגודיות הצבעים בתמונה, ללא שינוי בגוונים הבסיסיים.

צבע אוטומטי - הפקודה 'צבע אוטומאטי' תבצע אופטימיזציה של זליגת הצבעים בתמונה בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

טפקט ריטוש פגמים - הפקודה 'רטש' מאפשרת לנו לתקן קטעים ספציפיים בתמונה על ידי החלפתם בקטעים אחרים ממנה.

הוספת טקסט לתמונה - הפקודה 'טקסט' מאפשרת לנו להוסיף טקסט שיופיע על גבי התמונה. בעזרת הפקודה נוכל להקליד כל טקסט על גבי התמונה ולשלוט בערכים כגודל, גופן, צבע מסגרת, צבע מילוי ועוד.

שליטה על האור בתמונה - הפקודה 'אור מילוי' מאפשרת לנו לשלוט על האור בתמונה פשוט על ידי גרירת הסמן ימינה או שמאלה לקבלת תוצאה בהירה או כהה יותר מן התמונה המקורית.

לשונית תיקון עדין של תאורה וצבע - לשונית 'תיקון עדין של תאורה ותיקוני צבע' בפיקסה מאפשרת לנו לבצע תיקונים שונים עבור צבע התמונה, התאורה שבה, ועוד.

לשונית עיבוד תמונה מהנה ומועיל - בלשונית 'עיבוד תמונה מהנה ומועיל' נוכל לבצע מגוון שינויים על תמונה, להחיל אפקטים שונים עליה ולהשפיע על צבעיה, וכל זאת בקלות ובמהירות.

Focal B&W - אפקט focial B&W הוא אפקט המאפשר לנו לבחור אזור מסוים בתמונה אשר ישמור על הצבעים שבו, כאשר כל חלקי התמונה שמחוץ לאזור זה יהפכו לשחור לבן.

הוספת גוון מדורג לתמונה - אפקט גוון מדורג מאפשר לנו לבצע הבהרה או הצללה על חלק מן התמונה בלבד, בשימוש בכל צבע שנקבע כבסיס לאפקט.

שינוי גוון צבע לתמונה - האפקט 'גוון' מאפשר לנו לשנות את צבעי התמונה לגוון יחיד לבחירתנו.

הוספת גרעיניות לתמונה - אפקט 'גרעיניות סרט' מאפשר לנו להוסיף לתמונה את תופעת הגרעיניות כפי שהיתה מתקבלת בעבר בשימוש בסרטי צילום.

אפקט חמימות לתמונה - אפקט 'הפוך לחמים יותר' מרכך את עוצמת הניגודיות בין צבעי התמונה וכתוצאה מכך יוצר תמונה בעלת מראה 'חמים' ונעים לעין.

הוספת זוהר לתמונה - אפקט 'הוספת זוהר' מבהיר את החלקים הבהירים בתמונה וכתוצאה יעניק לתמונה מראה בוהק יותר.

חידוד תמונה - האפקט 'חדד' יחדד את הפרטים בתמונה ויעניק לה מראה מפורט יותר.

הוספת גוון חום ספיה לתמונה - אפקט 'חום-ספיה' משפיע על צבעי התמונה, ומעניק להם גוון חום-אדמדם, וכתוצאה מעניק לתמונה מראה 'מיושן'.

מוקד רך - אפקט 'מוקד רך' מאפשר לנו לבחור נקודה מסוימת בתמונה. הנקודה שבחרנו תשמור על המראה המקורי שלה, בעוד שכל חלקי התמונה שמסביבה יאבדו את המיקוד וייראו 'מעורפלים'.

אפקט רוויה - אפקט 'רוויה' משפיע על עוצמת הצבעים שבתמונה, ועל זליגתם. דרכו נקבע את עוצמת הצבעים בתמונה, מצבעים חזקים מאוד אשר זולגים אחד לשני ועד לתמונה נטולת צבעים לחלוטין.

הפיכת תמונה לשחור לבן - אפקט 'שחור-לבן' יסיר את הצבעים שבתמונה ויהפכה לתמונת שחור לבן.

שחור לבן בגוונים - אפקט 'שחור לבן בגוונים' נותן לתמונה מראה מיושן של תמונת שחור לבן אשר צולמה עם מסנן צבע יחיד.

לשונית עיבוד תמונה כיפי ושימושי יותר - בלשונית 'עיבוד תמונה כיפי ושימושי יותר' נמצא אפקטים שונים המשפיעים על צבעי התמונה ומעניקים לנו את היכולת לדמות צילום במצלמות מסוגים שונים.

אפקט סרט אינפרה אדום - אפקט 'סרט איפרה-אדום' מדמה צילום בשחור לבן ובשימוש בסרט אינפרה אדום.

אפקט בסגנון 'לומו' - אפקט בסגנון לומו (Lomo Effect) מדמה צילום שנעשה במצלמת צעצוע ישנה.

אפקט בסגנון 'הולגה' - אפקט בסגנון הולגה או בסגנון מצלמת Holga הינו אפקט המדמה צילום במצלמת פלסטיק ישנה.

HDR Effect - אפקט HDR מדמה צילום תמונה באבחנה גבוהה. זהו אפקט מיוחד המאפשר יצירת תמונה אחת ממספר תמונות שונות המצלמות את אותו האובייקט, אך בעלות נקודות מיקוד שונות.

אפקט סינמסקופ - אפקט 'סינמסקופ' מעניק לתמונה אפקט כאילו צולמה עם סרט צילום ישן.

Orton Effect - אפקט בסגנון Orton או Michael Orton מדמה תמונה יחידה העשויה משילוב של שתי תמונות בעלות מיקוד שונה של אותו האובייקט.

אפקט בסגנון שנות ה80 - אפקט 'בסגנון שנות ה-80' הינו אפקט המעגל את פינות התמונה ומעניק לצבעיה מראה 'חמים'.

אפקט הפיכת צבעים - אפקט הפיכת צבעים הינו אפקט המעניק לתמונה מראה של תשליל.

אפקט מפת חום - אפקט 'מפת חום' מדמה צילום שנעשה במצלמה טרמית.

אפקט פיתוח מוצלב - אפקט 'פיתוח מוצלב' הינו אפקט המדמה פיתוח סרט הצילום באמצעות כימיקלים המיועדים לסרט צילום מסוג אחר. התוצאה המתקבלת הינה שינוי בצבעי התמונה, עוצמתם, ועוד.

אפקט מצב פוסטר - אפקט 'מצב פוסטר' מצמצם את הגוונים השונים בתמונה למספר גוונים בסיסיים.

אפקט שני גוונים לתמונה - אפקט 'שני גוונים' מעניק לתמונה שני גוונים בסיסיים בלבד אשר מהם יורכבו הצבעים השונים בה. מטבלאות הצבעים נבחר את שני הגוונים שירכיבו את הצבעים בתמונה.

הגברת עוצמת הצבעים - אפקט הגברה קובע את עוצמת הצבעים שבתמונה, משנה את הניגודיות שלהם ואת מידת זליגתם...

מראה רך יותר לתמונה - אפקט 'רכות' מעניק לתמונה מראה רך ונעים יותר. בהזזת הסמן 'רכות' נקבע את מידת הבוהק של הפרטים בתמונה, להענקת מראה נעים ורך.

אפקט שוליים דהויים - אפקט 'דהייה בשוליים' הינו אפקט שיסיר את המיקוד משולי התמונה ויעניק להם מראה דהוי. את צבע השוליים שיהווה בסיס לאפקט נוכל לבחור מטבלת הצבעים...

אפקט תצוגת פיקסלים - אפקט 'תצוגת פיקסלים' הינו אפקט המדמה תמונה שצולמה ברזולוציה נמוכה במיוחד, לתוצאה 'מפוקסלת'. ע"י סמן 'גודל פיקסל' יקבע את גודלם של הפיקסלים בתמונה.

אפקט תנועה - אפקט זה מאפשר לנו לבחור מיקום מסוים בתמונה שישמור על מאפייניו המקוריים, כאשר כל חלקי התמונה שסביבו יקבלו אפקט של צילום אובייקט בתנועה.

אפקט סרטוט בעיפרון - אפקט 'שרטוט בעפרון' הינו אפקט שיהפוך את התמונה לתרשים שצויר בעיפרון.

אפקט נאון - אפקט 'נאון' יוצר אפקט של צבעי ניאון על גבי התמונה.

אפקט קומיקס - אפקט 'ספרי קומיקס' מוסיך לתמונה נקודות רקע קטנות ומעניק לתמונה מראה שלקוח מספרי קןמיקס.

מסגרת לתמונה - אפקט 'גבול' יאפשר לנו להוסיף מסגרת מעוצבת לתמונה. המסגרת תורכב משתי מסגרות – חיצונית ופנימית, לקבלת תוצאה יפה ומקצועית.

מסגרת עם צללית - אפקט 'הטל צללית' בפיקסה יוצר מסגרת רקע בצבע לפי בחירה עם אפקט צל של התמונה עליה.

מסגרת בסגנון מוזיאון - אפקט בסגנון מוזיאון מאפשר לנו הוספת מסגרת כפולה בגווני מט לקבלת מראה 'קלאסי' עבור התמונה.

אפקט תמונת פולרואיד - אפקט פולרואיד מעניק לתמונה מראה כאילו צולמה במצלמת פולרואיד.

עריכת תמונות מהירה עם פיקסה.

כיוונון מהיר של צבעים וגוונים בפיקסה - התוכנה מאפשרת לנו לבצע כוונון מהיר וקל של הצבעים והאור בתמונות. בפיקסה עם כל שינוי שמבוצע על תמונה, ייווצר העתק של התמונה ולא ישנה את תמונת המקור.

הקטנת תמונה בעזרת Picasa - דרך פיקסה אנו יכולים לבצע בקלות תהליך כה שימושי כהקטנת תמונות למשלוח במייל, וכל זאת בלחיצת כפתור. הפעולה יוצרת עותק של התמונה מוקטנת ושמה אותה בתיקיה חדשה.

עריכה מהירה של מספר תמונות יחד - באפשרותנו לבצע עריכה למספר תמונות במקביל (פעולה זו נקראת גם עריכה באצווה).

העתקת אפקטים מתמונה לתמונה - יישמנו מספר אפקטים על תמונה ואהבנו את התוצאה. במידה ואנו רוצים להכיל את אותם אפקטים בתמונות נוספות שלנו, פיקסה מאפשרת להעתיק אותם אל התמונות המבוקשות.

שמירת תמונה לאחר עריכתה בפיקסה - לאחר ביצוע שינויים בתמונות עם פיקאסה בכדי להגן על המקור הן נשמרות במקום זמני במחשב, בכדי לשמור במחשב תמונה עם העריכות שבצענו , עלינו לבצע גם שמירה ידנית...

מדריך שמירת תמונה ב Picasa - עמוד 2

אפשרויות נוספות.

הגדרת תמונה כרקע לשולחן העבודה - פיקסה מאפשרת לבחור ולהגדיר בקלות כל תמונה כרקע לשולחן העבודה במחשב שלנו.

הפעלת מצגת תמונות בקלות עם פיקסה - ניתן בקלות בעזרת Picasa להפעיל מצגת של התמונות שלנו. מדריך הפעלת המצגת בפיקסה.

יצירת סימן מים בתמונה - פיקסה מאפשרת להוסיף סימני מים לכל תמונה אותה נרצה לשתף עם אנשים ברשת. מטרת הסימן היא מתן חותמת בכדי ליצור שייכות ליוצר התמונה בכדי לשמור על זכויות יוצרים.

יצירת שומר מסך - מדריך יצירת שומר מסך - ניתן בקלות רבה ליצור שומר מסך מתמונות נבחרות דרך תוכנה פיקסה.

קולאז' תמונות - מדריך יצירת קולאז' תמונות - תוכנת פיקסה מאפשרת לנו ליצור קולאז' תמונות מגוון ומרהיב.

מדריך יצירת קולאז' תמונות - עמוד 2

שליחת תמונה לאימייל - מדריך שליחת תמונה לאימייל - ניתן לשלוח תמונות דרך האימייל בעזרת פיקסה בקלות רבה.

•• Picasa Web Albums - אם אתם מחפשים דרך קלה לשתף את התמונות שלכם מהמצלמה ומהמחשב באינטרנט, שירות שיתוף התמונות Picasa Web Albums של גוגל היא הדרך המומלצת ביותר.

יצירת אלבום בפיקסה Picasa Web Albums - פיקסה מאפשרת לנהל אלבומי תמונות בתוך התוכנה עצמה, אותם נוכל להעלות לאלבום התמונות האינטרנטי (Picasa Web Album) ישירות מהתוכנה בלחיצת כפתור, לשיתוף המשפחה והחברים באינטרנט.

הוספת תמונות לאלבום בפיקסה - מדריך הוספת תמונות לאלבום בפיקסה - יצירת אלבום תמונות בפיקסה וסידור התמונות בו לפני העלתו לאינטרנט.

יצירת חשבון והעלאת תמונות ל Picasa Web Album - פיקסה מאפשרת לנהל אלבום תמונות אינטרנטי, אליו נוכל להעלות תמונות ישירות מהתוכנה, לשם שיתוף עם חברים או לצפייה בתמונות דרך כל מחשב בעל חיבור לאינטרנט.

יצירת חשבון והעלאת תמונות ל Picasa Web Albums - עמוד 2 יצירת חשבון והעלאת תמונות ל Picasa Web Albums - עמוד 3

יבוא תמונות מ Picasa Web Albums - באפשרותנו להוריד או לייבא תמונות לפיקאסה מהאלבומים המקוונים שלנו. מדריך יבוא תמונות מ Picasa Web Albums למחשב.

•• ערכת היצירה של פיקסה - ערכת יצירה או Creative Kit - בעבר Picnik (פיקניק) הפופלארי הינו כלי אינטרנטי המשולב ב Picasa. בעזרתה נוכל לבצע פעולות עריכה מתקדמות על התמונות שלנו.

Auto-Fix - ערכת יצירה Auto-Fix – תיקון אוטומטי של צבעי התמונה בהקלקה יחידה. מאזן את כמות האור שבה והניגודיות שבין צבעי התמונה.

Crop - ערכת יצירה Crop – חיתוך התמונה. נוכל לסמן כל חלק מתוך התמונה, כאשר כל חלקי התמונה מחוץ לשטח שסימנו ייחתך ויוסר מהתמונה.

Rotate - ערכת יצירה Rotate – פקודת סיבוב והיפוך עבור התמונה, המאפשרת לנו להפוך ולסובב את התמונה.

Exposure - פקודת החשיפה תאפשר לנו לתקן באופן אוטומאטי את כמות האור בתמונה בהקלקה אחת. בנוסף, נוכל לשנות מספר פרמטרים נוספים הקשורים לתאורה שבתמונה.

Colors - ערכת יצירה Colors – פקודת הצבעים תאפשר לנו לתקן באופן אוטומאטי את הצבעים בתמונה בהקלקה אחת. נוכל לשנות את עוצמת הצבעים בתמונה מגוונים חיוורים ועד לצבעים עזים.

Sharpen - ערכת יצירה Sharpen – פעולה זו מאפשרת לקבוע את חדות התמונה וחדות הפרטים שבה.

Resize - ערכת יצירה Resize – באמצעות פקודה זו נוכל לשנות את גודל התמונה.

אפקטים - הקדמה - מדריך אפקטים עם Picasa Creative Kit - לשונית האפקטים מכילה אפקטים שונים ומגוונים שנוכל להחיל על התמונה, על צבעיה, ועל דרך הצגתה.

Google Effects - מדריך לאפקטי צילום שימושיים נוספים. האפקטים המובאים במדריך הם: Daguerreotype, Reala 400, Green Fade, Magenta Fade, Polaroid Plus וSun Aged.

השימוש במברשת - עהשימוש במברשת 'מצייר' את האפקט על גבי התמונה. ישנה אפשרות לשימוש במברשת הפוכה בה השימוש במברשת מסיר את האפקט מן התמונה וחושף את התמונה המקורית.

Black & White Effect - ערכת יצירה Black & White – אפקט שיהפוך את התמונה לתמונת שחור-לבן. Focal B&W – אפקט המאפשר לנו לצבוע רק חלק מהתמונה בשחור-לבן.

Boost Effect - ערכת יצירה Boost – אפקט המעצים את הצבעים בתמונה.

Soften Effect - ערכת יצירה Soften – אפקט המעניק לתמונה מראה 'רך וזוהר'.

Camera Effects - מדריך לאפקטי צילום שימושיים שונים. האפקטים המובאים במדריך הם: Lomo-Ish, Holga-ish, HDR-ish, Cinemascope, Orton-ish ו 1960s.

Color Effects - Tint - אפקט Tint - אפקט הממיר את גווני התמונה לגוון יחיד שיהפוך לדומיננטי ביותר בתמונה.

Color Effects - Vibrance - אפקט Vibrance – אפקט המשפיע על צבעי התמונה. מאפשר שינויים קלים על צבעי התמונה בחלקים שונים שלה.

Color Effects - Duo Tone - אפקט Due-Tone - אפקט המעניק לתמונה שני גוונים בסיסיים בלבד אשר מהם יורכבו הצבעים השונים בה. את שני הגוונים היחידים שירכיבו את הצבעים בתמונה נבחר מטבלאות הצבעים.

Color Effects - Heat Map - אפקט Heat Map – אפקט המדמה שימוש במצלמת חום. ניתן לבחור מתוך מספר וריאציות של האפקט מתוך מספר תצורות קיימות.

Color Effects - Cross Process - אפקט Cross Process – אפקט המדמה פיתוח סרט הצילום בכימיקלים המתאימים לסרט צילום מסוג שונה. התוצאה המתקבלת הינה שינויים בצבעים, עוצמתם ועוד.

TouchUp Effects - Blemish Fix - אפקט Blemish Fix – מברשת עדינה המאפשרת לנו לתקן מקומות נקודתיים בתמונה.

TouchUp Effects - Shine Be Gone - אפקט Shine-Be-Gone - מברשת עדינה המאפשרת לנו להכהות אזורים נקודתיים בתמונה.

TouchUp Effects - Airbrush - אפקט Airbrush – אפקט המאפשר הסרת קמטים ותיקון פרטים קטנים בתמונה.

TouchUp Effects - Sunless Tan - אפקט Sunless Tan – אפקט הפועל על עור של אדם מצולם, ומוסיף לו צבע ו- 'שיזוף'.

Decorate - ערכת יצירה Decorate – לשונית זאת שבערכת היצירה מאפשרת לנו להוסיף לתמונה אובייקטים ואיורים שונים מתוך מגוון איורים הקיימים בתוכנה.

Text - ערכת יצירה Text – באפשרותנו להוסיף טקסט בעיצובים מגוונים באנגלית שיופיע על גבי התמונה שלנו.

•• תוכנת צייר- מדריך המדגים את יכולות תוכנת הצייר במחשב שלכם כהגדלה או הקטנת תמונה, צילום מסך המחשב לתמונה, סיבוב תמונה, חיתוך חלקים ממנה, מחיקת חלקים, הוספת טקסט ועוד.

•• מדריך תוכנת צייר ב windows 7 - תוכנת צייר היא תוכנה לציור ועריכה בסיסית של תמונות המובנית בתוך מערכת ההפעלה חלונות 7 של מיקרוסופט. המדריך מסביר ומדגים את יכולותיה של התוכנה.

מדריך חיתוך והזזת חלק מתמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - לעיתים אנו נתקלים בכיתוב שאינו נמצא במקום טוב לטעמנו או בפריט בתמונה שהיינו מעדיפים שיהיה מוצב במקום שונה בתמונה, בעזרת תוכנת הצייר ניתן לעשות זאת בקלות רבה.

מדריך העתקת חלק מתמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - ניתן לבחור ולהעתיק חלק מתמונה אחת לתמונה אחרת בעזרת תוכנת הצייר. ניתן גם לשכפל חלק באותה תמונה ולהציב אותו במקום אחר בה.

מדריך העתקת מסך המחשב לתמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - בכדי להעתיק את מסך המחשב לתמונה דרך תוכנת הצייר, נלחץ על מקש PrtScn במקלדת שהיא מילת קיצור ל Print-Screen (העתקת מסך). לאחר מכן נפתח את תוכנת הצייר.

מדריך שינוי גודל של תמונה דרך תוכנת צייר של win7 - במידה וישנן לנו תמונות די כבדות אותן נרצה למשל לשלוח בדואר האלקטרוני, בעזרת תוכנת הצייר של חלונות 7 נוכל להקטין בקלות את גודלן של התמונות הללו.

מדריך חיתוך תמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - כאשר אנו רוצים למקד תמונה שתהיה באיזור שהוא יותר רלוונטי בשבילנו. דרך תוכנת הצייר נוכל בקלות ליצור תמונה חדשה אשר תכיל רק את המתחם בו אנו מעוניינים בתמונה.

מדריך הוספת טקסט לתמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - ניתן להוסיף טקסט לתמונה בקלות רבה בעזרת תוכנת הצייר של חלונות 7. בהוספת טקסט לתמונה נוכל לשלוט על סוג הגופן (צורת האותיות), גודל וצבע הגופן וכן הרקע עליו יוצב הטקסט.

עבודה עם המחק בתוכנת צייר של win7 - ניתן לבצע מחיקה בתוך תמונה בעזרת תוכנת הצייר. ביצוע המחיקה מתבצעת ע"י המחק של התוכנה. חשוב לקחת בחשבון שפעולת המחיקה תשאיר חלל לבן במקום בו בוצעה הפעולה.

הוספת מסגרות או צורות לתמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - ישנן מגוון רחב של מסגרות וצורות אותן ניתן להוסיף לתמונה עם תוכנת הצייר של חלונות 7. המדריך מדגים את תהליך הוספת מסגרת לתמונה דרך התוכנה.

מדריך סיבוב תמונה בעזרת תוכנת צייר של win7 - דרך תוכנת הצייר של חלונות 7 ניתן לסובב תמונה בקלות רבה לכיוונים שונים - 90 מעלות ימינה או שמאלה, 180 מעלות והיפוך התמונה אנכית או אופקית.

פתיחת תמונה עם תוכנת צייר של win7 - ישנן שתי דרכים לפתיחת תמונה אל תוכנת הצייר.

מדריך שמירת תמונה דרך תוכנת הצייר של win7 - ישנן שתי דרכים פשוטות לשמור תמונה דרך תוכנת הצייר.

•• מדריך תוכנת צייר - windows xp - תוכנת צייר היא תוכנה לציור ועריכה בסיסית של תמונות המובנית בתוך מערכת ההפעלה חלונות XP של מיקרוסופט. המדריך מסביר ומדגים את יכולותיה של התוכנה.

מדריך חיתוך והזזת חלק מתמונה עם תוכנת צייר של Win XP - לעיתים אנו נתקלים בכיתוב שאינו במיקום טוב לדעתנו או בפריט בתמונה שהיינו מעדיפים שיהיה מוצב במקום שונה, בעזרת תוכנת הצייר ניתן לחתוך חלק מתמונה ולהזיז אותה למקום אחר.

מדריך העתקת חלק מתמונה עם תוכנת צייר של Win XP - ניתן לבחור ולהעתיק חלק מתמונה אחת לתמונה אחרת עם תוכנת הצייר, כמו כן ניתן גם לשכפל חלק באותה תמונה ולהציב אותו במקום אחר.

מדריך העתקת מסך המחשב לתמונה עם תוכנת צייר של Win XP - בכדי להעתיק את מסך המחשב שלנו לתמונה דרך תוכנת הצייר, נלחץ על מקש PrtScn במקלדת (Print-Screen - העתקת מסך). לאחר מכן נפתח את תוכנת הצייר ונבצע הדבקה.

מדריך הקטנת תמונה דרך תוכנת צייר של Win XP - תמונות אותן אנו רוצים לשלוח בדואר האלקטרוני אך איננו יכולים לעשות זאת בגלל גודלן, בעזרת תוכנת הצייר של חלונות 7 נוכל להקטין את התמונות הללו ולשלוח אותן ללא קושי.

מדריך חיתוך תמונה עם תוכנת צייר של Win XP - בעזרת חיתוך תמונה עם תוכנת הצייר ניתן יהיה בקלות למקד תמונה או ליצור תמונה חדשה אשר תכיל רק את החלק הרלוונטי לנו בתמונה.

מדריך הוספת טקסט לתמונה בעזרת תוכנת הצייר של Win XP - ניתן להוסיף טקסט לתמונה בקלות רבה בעזרת תוכנת הצייר של חלונות XP. בהוספת טקסט לתמונה בעזרת הצייר נוכל לשלוט על סוג הגופן , גודלו וצבעו וכן הרקע עליו יוצב הטקסט.

עבודה עם המחק בתוכנת צייר של Win XP - ביצוע מחיקה בתוך תמונה בעזרת תוכנת הצייר מתבצעת ע"י המחק של התוכנה. חשוב לקחת בחשבון שפעולת המחיקה משאירה חלל לבן במקום בו בוצעה הפעולה.

מסגרות בתוכנת צייר של win XP - ישנן 4 סוגי מסגרות אותן ניתן להוסיף לתמונה עם תוכנת הצייר של חלונות XP. המדריך מדגים את תהליך הוספת מסגרת לתמונה דרך התוכנה.

מדריך סיבוב תמונה בתוכנת צייר של Win XP - תוכנת הצייר הנמצאת בחלונות XP מאפשרת לסובב תמונה ב- 90, 180 או 270 מעלות והיפוך התמונה אנכית או אופקית.

פתיחת תמונה בתוכנת הצייר של Windows XP - ישנן שתי דרכים לפתיחת תמונה אל תוכנת הצייר של חלונות XP.

מדריך שמירת תמונה בתוכנת הצייר של Win XP - ישנן שתי דרכים לשמור תמונה דרך תוכנת הצייר של חלונות XP.

•• עריכת וידאו - כיום ניתן לערוך את סרטינו במחשב האישי בעזרת תוכנות עריכת וידאו מקצועיות מהשורה הראשונה. להלן מדריכים מפורטים על מספר תוכנות עריכה המובילות בתחומן.

תוכנות לעריכת סרטים - מדריך שמטרתו לתת רקע על תוכנות עריכת סרטים מובילות - Adobe Premiere, Final Cut, Avid, Sony Vegas, After Effects ו Movie Maker.

Sony Vegas - סוני וגאס (Sony Vegas) הינה תוכנה מקצועית לעריכת וידאו של חברת Sony. נחשבת לאחת התוכנות המקצועיות ביותר לעריכת וידאו. בעמוד זה מובאת סקירה מקיפה על התוכנה.

Final Cut - תוכנת Final Cut Pro היא תוכנה מקצועית לעריכת וידאו של חברת Apple. נחשבת לאחת התוכנות המקצועיות והמדויקות ביותר לעריכת וידאו. בעמוד זה מובאת סקירה מקיפה על התוכנה.

Avid - תוכנת Avid Media Composer היא תוכנה מקצועית לעריכת וידאו של חברת Avid. נחשבת לאחת התוכנות המקצועיות והמדויקות ביותר לעריכת וידאו. בעמוד זה מובאת סקירה מקיפה על התוכנה.

Adobe After Effects - אדובי אפטר אפקטס הינה תוכנה מתקדמת לעריכה ויצירת וידאו. כשמה כן היא, התוכנה מספקת הוספת אפקטים חזותיים קולנועיים וגרפיקה מתוחכמת בתנועה לאחר יצירת סרט הוידאו.

•• Adobe Premiere - מדריך מפורט וידידותי על אדובי פרמייר המתאים גם לאלה ללא ידע או ניסיון עם התוכנה. המדריך כולל הורדת התוכנה, ממשק העריכה, תהליך העריכה, אפקטים ועוד.

•• Adobe Premiere להורדה - מדריך להורדת תוכנת אדובי פרמייר.

•• הצגה כללית של Adobe Premiere - המדריך מסביר על ממשק הפרוייקט של אדובי פרמייר באופן כללי וכן עובר על החלונות בה ומסביר על חשיבותם ותפקידיהם השונים.

•• יצירת סיקוונס - מדריך יצירת סיקוונס באדובי פרמייר. הסיקוונס מהווה את המסגרת לקבצי הוידאו לעריכה, לאחר יצירת הסיקוונס נייבא קבצי וידאו ונוכל להתחיל לערוך אותם על ציר הזמן.

•• מדריך עריכת וידאו עם Adobe Premiere - מדריך מקיף וידידותי המסביר ומדגים עריכה בסיסית כגזירה, חיתוך וניווט נכון בציר הזמן, עד עריכה יותר מתקדמת כשימוש באפקטים שונים בעריכה, תיקוני סאונד ועוד.

•• Movie Maker - מדריך Movie Maker - היא תוכנת עריכת וידאו החינמית מהטובות ביותר בקטגוריה. מדריך זה מסביר צעד צעד על תהליך יצירת סרט וידאו ביתי אשר כולל פיצול וחיבור קטעי וידאו, הוספת כתוביות, מוסיקה אפקטים ועוד.

•• Movie Maker להורדה - מדריך להורדת תוכנת Movie Maker.

•• מדריך Movie Maker - מדריך זה מסביר צעד צעד על תהליך יצירת סרט וידאו ביתי אשר כולל פיצול וחיבור קטעי וידאו, הוספת כתוביות, מוסיקה אפקטים ועוד.

יבוא קבצי הוידאו לעריכה - שיעור 1 - בשלב הראשון בעריכת סרטון וידאו, עלינו לייבא לממשק התוכנה את קטעי הוידאו שונים שברצוננו שיופיעו בו.

אפשרויות עריכת הוידאו - שיעור 2 - עומדות בפנינו שתי אפשרויות לעריכת הסרטון: האחת, עריכה אוטומאטית באמצעות אפקטים המובנים בממשק התוכנה. השניה, עריכה ידנית של הסרטון.

עריכת כתובית כותרת לפתיח הסרט - שיעור 3 - מתן פתיח לסרטון הוידאו הכולל כיתוב לפתיח של הסרט, קביעת זמן תצוגה ומתן צבע רקע. וכן קרדיטים בסוף הסרט ועוד.

בחירת סוג המסך - שיעור 4 - Movie Maker מאפשרת לנו להתאים את תצוגת הסרט לשני סוגי מסכים שונים מבחינת יחס של רוחב-גובה. על מנת להתאים את תצוגת הסרט לסוג המסך נפעל על פי ההנחיות במדריך.

פיצול קובץ הוידאו - שיעור 5 - על מנת שנוכל להחיל אפקטים שונים על קטעים שונים בסרט, עלינו לחלק את הסרט למקטעים קצרים במקומות הרצויים לנו. המדריך מנחה ומדגים פיצול קובצי וידאו לעריכה במובי מייקר.

הכנסת אפקט מעבר בין שני חלקים של הסרטון - שיעור 6 - לאחר שפיצלנו את הסרט במקומות הרצויים לנו, נוכל להחיל אפקטים שונים על כל אחד מחלקי הסרט. ל'יוצר הסרטים של windows live' מגוון אפקטים על קטעי הוידאו והמעברים בניהם.

הוספת מוסיקה (חלק 1) - שיעור 7 - Movie Maker מאפשרת לנו להוסיף בקלות קטע מוזיקה לסרט אותו אנו עורכים.

הוספת אפקט שחור לבן - שיעור 8 - Movie Maker מאפשרת לנו להחיל אפקטים חזותיים שונים על הסרט שלנו. האפקטים החזותיים, המובנים בממשק התוכנה, ישפיעו על הצבעים בסרט, על המיקוד שלו וכו (בהתאם לאפקט שנבחר).

אפקט מעבר בין קטעי וידאו - שיעור 9 - באופן זהה לזה שיצרנו אפקט מעבר בתחילת הסרט, נוכל ליצור בעזרת 'יוצר הסרטים של windows live' אפקט מעבר בין קטעי וידאו שונים בגוף הסרט.

הוספת כתוביות - שיעור 10 - Movie Maker מאפשרת לנו להוסיף מגוון כתוביות במקומות שונים על גבי הסרט אותו אנו עורכים.

פיצול קובץ וידאו והזזתו בסרטון - שיעור 11 - כלי החיתוך מאפשר לנו לבצע חיתוך של הסרט בכל נקודת זמן שנבחר, ובכך לבודד מקטעים שונים מתוך הסרט ולהזיז אותם לכל מיקום שנרצה בו.

הוספת אפקט במעבר בין קטעי הוידאו - שיעור 12 - באותה הדרך בה יצרנו מעבר מונפש בין קטעי הסרטון כבר בשיעורים 6 ו 9 במדריך, ניצור מעבר מונפש נוסף בין קטעי הסרט השונים בעזרת 'יוצר הסרטים של windows live'...

הוספת כיתוב בקטע הוידאו - שיעור 13 - Movie Maker מאפשרת לנו להוסיף כתוביות שונות על גבי הסרט אותו אנו עורכים. בכדי להוסיף כתובית לקטע וידאו עלינו לבחור ולהדגיש את קובץ הוידאו, להקליק על 'הוספת כיתוב' בלשונית 'בית'...

עריכת המוסיקה בסרטון - שיעור 14 - תוכנת Movie Maker מבצעת הפרדה בין קובץ הוידאו לבין קובץ האודיו. לכן אנו יכולים לערוך את קובץ האודיו בסרטון או לשנותו בקלות יחסית...

הוספת תמונה לסרטון הוידאו - שיעור 15 - תוכנת Movie Maker מאפשרת לנו להוסיף גם תמונה בודדת בכל מקום בו נבחר על גבי ציר הזמן בסרט...

הוספת אפקט שינוי מהירות לסרטון - שיעור 16 - Movie Maker מאפשרת לנו לשנות את מהירות הצגתו של הסרט אותו אנו עורכים. באפשרותנו לשנות את מהירות הסרט כולו או רק חלק ממנו.

שמירת הסרטון לאחר עריכתו - שיעור 17 - Movie Maker מאפשרת לנו לשמור את הסרט שערכנו בשתי דרכים שונות: 1. העלאתו ישירות לאתר שיתוף סרטים כיוטיוב. 2. שמירתו במחשב במגוון פורמטים.

שיתוף הסרטון באינטרנט - שיעור 18 - Movie Maker מאפשרת לנו לשתף את הסרט שערכנו במספר אתרי שיתוף סרטים ורשתות חברתיות ישירות מממשק התוכנה.

תפריט 'בית' - לשונית 'בית' שבתפריט הראשי מאפשרת לנו לנהל את הסרטון שלנו על ידי הוספת אלמנטים שונים כגון קטעי וידאו נוספים, הוספת מוסיקה, הוספת תמונות ועוד.

תפריט 'הנפשות' - לשונית 'הנפשות' שבתפריט הראשי מאפשרת לנו לבצע אפקטים במעבר שבין פריימים שונים בסרטון הוידאו. באפשרותנו לבחור את סוג האפקט, משך הזמן שיוצג ועוד.

תפריט 'אפקטים חזותיים' - לשונית 'אפקטים חזותיים' שבתפריט הראשי מאפשרת לנו להוסיף אפקטים שונים לסרטון שלנו בכל שלב בעריכה.

תפריט 'פרוייקט' - לשונית 'פרוייקט' שבתפריט הראשי מאפשרת לנו לבצע סנכרון בין קובץ המוזיקה לבין קובץ הוידאו, וכן לקבוע את תצורתו הסופית של הסרטון והתאמתו לסוגי מסכים שונים.

תפריט 'תצוגה' - לשונית 'תצוגה' קובעת את אופן תצוגת הסרטון במסך התוכנה בלבד.

תפריט 'ערוך' - באמצעות לשונית 'ערוך' נבצע את עריכת הסרטון שלנו. בין היתר היא מאפשרת לנו 'חיתוך' של הסרטון, פיצולו לקטעי מעבר, שליטה בעוצמת הסאונד, שינוי מהירות הצגת הסרטון ועוד.

תפריט 'כלי טקסט' - לשונית 'כלי טקסט' מאפשרת לנו לערוך את הטקסט המופיע בכתובית. בין היתר נוכל לשנות את גודל הטקסט, צבעו, הגופן שלו, להחיל עליו אפקטים שונים ועוד.

•• Website Templates - מדריך תבניות לאתרים - תבניות עיצוב מקצועיות לאתר עולות עשרות דולרים בודדים וחוסכות לנו זמן וכסף רב באם החלטנו לבנות אתר אינטרנט בעצמנו. המדריך המקיף על טמפלטים לאתר.

•• מדריך Template Monster - אתר template monster הוא אתר להורדת תבניות מוכנות ומעוצבות עבור בניית אתר אינטרנט מהגדולים והפופולריים ביותר ברשת. האתר מאפשר בחירת תבניות עיצוב מקצועיות ממגוון רחב מאוד של קטגוריות לאתרים שונים.

•• DreamTemplate - סקירה מקיפה - יחודו של אתר dreamtemplate שהוא מאפשר להוריד מספר כמעט בלתי מוגבל טמפלטים איכותיים לאתר האינטרנט מתוך 7500 הטמפלטים המוצעים בו, וזאת ברכישת מנוי אחד...

••מדריך לרכישה והורדת טמפלט אתר למחשב - Website Templates - מדריך זה מתאר ומדגים את תהליך הורדת תבנית עיצוב מאתר template monster. בדרך כלל אותו עיקרון של הורדת תבנית עיצוב יחול על רוב אתרי הטמפלטים העיקריים ברשת.

מדריך לרכישה והורדת טמפלט אתר למחשב - עמוד 2

•• מדריך הכנת טמפלט אתר לעריכה לאחר הורדתו - Website Templates - לאחר הורדת תבנית העיצוב לאתר, נפתח את קובץ הטמפלט המכווץ בכדי להכין אותו לעריכה ועיצוב עם תוכנת דרימוויבר. מדריך ויזואלי המדגים את שלבי פתיחת קובץ התבנית לאחר הורדתה.

מדריך הכנת טמפלט אתר לעריכה לאחר הורדתו - עמוד 2

•• דומיין - בחירת שם דומיין אשר יתאים לעסק חשובה ביותר ובעלת השפעה ממשית על מיתוג העסק וייצוגו ברשת. המדריך מסביר דומיין מהו, על בחירת שם דומיין, תהליך רישום דומיין ועוד.

מדריך בחירת שם דומיין - בחירת שם דומיין ורישומו הוא השלב הראשון בהקמת אתר אינטרנט, לעיתים עוד לפני שאנו יודעים איך האתר יראה... מומלץ לבחור דומיין כשם העסק, או שם הקשור לנושא אתר האינטרנט המיועד...

מדריך רישום דומיין - רישום דומיין באמצעות אחד מאתרי רישום הדומיינים העיקריים בארץ, הינו פשוט ביותר ומתבצע בשלשה שלבים... המדריך נותן רקע על חברות רישום דומיינים כדומיין דה נט, LiveDNS ועוד.

מדריך לרישום דומיין בעברית - ניתן גם לרשום דומיינים גם בשפה העברית. המדריך מסביר על יתרונות רישום דומיין בעברית, איך הוא מופיע לעיתים באינטרנט ועל חסרונות רישום דומיין בעל סיומת בעברית.

•• אלבום תמונות דיגיטלי - אלבום התמונות הדיגיטלי הוא אלבום התמונות של היום. מהם האלבומים הדיגיטלים המקוונים הטובים ביותר? מהם האלבומים הדיגיטלים המודפסים המובילים בשוק?

•• פליקר - Flickr - הרבה אנשים בארץ שמעו על פליקר אך נראה שהרבה יותר אנשים עדיין לא נחשפו לשירות אחסון התמונות הפופולרי הזה. Flickr מאפשר יצירת גלריית תמונות וסרטים אישית ברשת ולשתף אותם.

•• לופה - מחפשים רעיון למתנה מקורית למישהו קרוב לכם? רוצים לפנק את עצמכם באלבום תמונות כספר מעוצב או לפתח צילום לתמונה גדולה על בד קנבס? הגעתם למקום הנכון.

לופה - דוגמאות וטיפים - מדריכי וידאו הכוללים דוגמאות וטיפים שימושיים לעיצוב אלבום תמונות מקצועי ולעריכת לוח שנה בעיצוב אישי בעזרת תוכנת העריכה של לופה.

•• תמונות להורדה - מדריך מקיף על האתרים המומלצים ביותר לתמונות להורדה. תמונות הן מהדברים הראשונים אשר נקלטים בעיני הגולשים בהגיעם לאתר ומשפיעים על הרושם הראשוני שלהם.

fotolia - סקירה מקיפה על האתר fotolia.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. אתר להורדת תמונות מהאיכותיים שיש, האתר מציע מעל ל- 22 מיליון תמונות, איורים וסרטונים להורדה.

depositphotos - סקירה מקיפה על האתר depositphotos.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. זהו אתר להורדת תמונות מהטובים שיש, האתר מציע מעל ל- 14 מיליון תמונות, איורים וסרטונים להורדה.

dreamstime - סקירה מקיפה על האתר dreamstime.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. זהו אתר להורדת תמונות מהאיכותיים ברשת, האתר מציע מעל ל- 17 מיליון תמונות להורדה.

pixmac - סקירה מקיפה על האתר pixmac.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. זהו אתר להורדת תמונות מהטובים ברשת, האתר מציע מגוון עצום של תמונות ואיורים להורדה, כולל 60,000 תמונות בחינם.

shutterstock - סקירה מקיפה על האתר shutterstock.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. זהו אתר להורדת תמונות מהאיכותיים ברשת, האתר מציע מעל ל- 25 מיליון תמונות ואיורים להורדה.

iStockphoto - סקירה מקיפה על האתר iStockphoto.com + קופוני הנחה לרכישת תמונות להורדה. זהו אתר להורדת תמונות מהטובים ברשת, האתר מציע מגוון עצום של תמונות, איורים וסרטונים איכותיים להורדה.

אתרי תמונות להורדה בחינם - רשימת אתרים מומלצים להורדת תמונות בחינם. אתרים להורדת תמונות בחינם מתאימים ביותר לאלו אשר אינם רוצים להשקיע כסף על רכישת רישיונות לפרסום תמונות מגוונות באתר שלהם.

•• HTML - בתהליך של בניית אתר אינטרנט יהיה בלתי אפשרי לברוח לגמרי ממפגש עם שורות קוד Html. סקירה מקיפה זו מנחה צעד צעד מה זה Html בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

•• המרת קבצי וידאו - תוכנות רבות מאפשרות המרת קבצי וידאו ואודיו. שתי התוכנות במדריך הן המומלצות ביותר. תוכנות אלו מאפשרות המרת סרטים במהירות ובאיכות גבוהה והן ידידותיות למשתמש וקלות להבנה.

•• Format Factory - פורמט פקטורי היא תוכנת המרת וידאו אודיו החינמית הטובה ביותר בקטגוריה. המדריך ידידותי ומלווה בתמונות מסך רבות בנושאי הורדה והתקנה, המרת וידאו ואודיו, חיתוך, איחוד, העתקה מדיסק ועוד

Format Factory בעברית להורדה - הורדה והתקנת פורמט פקטורי הינה קלה ומהירה. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד את תהליך הורדת התוכנה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

פורמט פקטורי בעברית - ניתן לשנות את שפת הממשק של format factory לעברית בקלות רבה. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

סרגל הכלים והגדרות מתקדמות - Format Factory - המדריך מנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסברים על סרגל הכלים ב format factory המדריך כולל גם את הכפתור "אפשרויות" להגדרות כלליות בתוכנה.

מדריך להמרת קובץ וידאו עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר המרת כמעט כל קובץ וידאו לקבצי הוידאו השימושיים ביותר. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להמיר קובץ וידאו בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך להמרת קבצי וידאו ואודיו לmp3 - מדריך המרת כמעט כל קובץ אודיו (ואפילו וידאו) לMP3 עם תוכנת Format Factory. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד את התהליך בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך חיתוך וידאו עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר לנו לחתוך חלקים מקבצי הוידאו שלנו. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך לחתוך חלק מסרטון וידאו בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך איחוד קבצי וידאו עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר לנו לאחד מספר קבצי וידאו לקובץ יחיד. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך לאחד קבצי וידאו בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך איחוד אודיו עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר לנו לאחד מספר קבצי אודיו לקובץ יחיד. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך לאחד קבצי אודיו בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

הגדרות מתקדמות להמרת קובץ וידאו עם Format Factory - מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסברים על חלון ההגדרות המתקדמות ב'פורמט פקטורי' דרכן תוכלו לשלוט ולהתאים את רזולוצית סרט הוידאו איכותו ועוד.

הגדרות מתקדמות להמרת קובץ וידאו - עמוד 2

מדריך העתקת DVD למחשב עם Format Factory - פורמט פקטורי משמשת גם כתוכנה מצוינת להעתקת דיסקים של סרטי DVD למחשב למגוון פורמטי וידאו פופולרים. מדריך מקיף המנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסברים.

מדריך העתקת דיסק מוזיקה/שירים למחשב עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר לכם להעביר שירים מדיסק מוסיקה למחשב למגוון פורמטים שימושיים כ MP3, WAV, ועוד. מדריך מקיף המנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסברים.

מדריך יצירת קובץ ISO עם Format Factory - פורמט פקטורי מאפשר לנו ליצור קובץ ISO של תוכנות לשיתוף וצריבה מהמחשב. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך ליצור קובץ ISO בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

•• Freemake Video Converter - אחת מתוכנות המרת קבצי וידאו החינמיות הטובות שיש. המדריך כולל המרת קבצי וידאו ואודיו, העלאת סרטונים ליוטיוב, הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב ואתרים אחרים, צריבה ל DVD ועוד.

מדריך הורדה והתקנת תוכנת Freemake Video Converter - מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד בעזרת צילומי מסך על תהליך הורדת תוכנת המרת הקבצים החינמית מהטובות בקטגוריה - Freemake Video Converter.

מדריך המרת קבצי וידאו עם Freemake Video Converter - תוכנת Freemake Video Converter מאפשר המרת כמעט כל קובץ וידאו לקבצי הוידאו השימושיים ביותר. מדריך מקיף וידידותי זה מנחה צעד צעד איך להמיר קובץ וידאו בעזרת צילומי מסך של התהליך.

המרת שירים ל mp3 - מדריך מקיף - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים להמיר כל קובץ אודיו ל MP3 בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד את תהליך ההמרה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

המרת וידאו ל mp3 - מדריך מקיף - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים להמיר כל קובץ וידאו ל MP3 בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד את תהליך ההמרה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך חיתוך קובץ וידאו עם Freemake Video Converter - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים לחתוך את קובץ הוידאו למגוון מטרות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך לחתוך חלק מסרטון וידאו בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך עריכת קובץ וידאו מתקדמת עם Freemake Video Converter - בבואכם להמיר קובץ וידאו עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים לשנות בקלות רבה את הגדרות ברירת המחדל של סרטון הוידאו המומר. המדריך מנחה צעד צעד את התהליך.

מדריך הורדת סרטונים מיוטיוב עם Freemake Video Converter - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים להוריד סרטונים מיוטיוב למחשב שלכם בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להוריד סרטון מיוטיוב.

מדריך העלאת סרטונים ליוטיוב עם Freemake Video Converter - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים להעלות סרטונים ליוטיוב בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להעלות סרטון ליוטיוב בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך המרת וידאו ל DVD עם Freemake Video Converter - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים להמיר קובץ וידאו ל DVD, לצרוב אותו בדיסק או לשמור אותו במחשב כקובץ DVD או ISO בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להמיר וידאו ל DVD.

איך ליצור מצגת תמונות - עם תוכנת Freemake Video Converter אתם יכולים ליצור מצגת תמונות איכותית בקלות ובמהירות. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך ליצור מצגת תמונות בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

Freemake Video Converter - סרטוני הדרכה - מדריכי וידאו מקיפים על תוכנת Freemake Video Converter אשר מנחים צעד צעד איך להעתיק דיסק DVD למחשב, להעלות קבצים ליוטיוב, לאחד מספר סרטוני וידאו, להוסיף כתוביות ועוד ועוד.

•• כסף באינטרנט - נתקלתם בקורס המלמד איך ניתן לעשות כסף קל באינטרנט? נא להיזהר! אין דרך קלה לעשיית כסף ברשת. מדריך זה מפרט מהן הדרכים העיקריות לעשיית כסף באינטרנט.

•• מדריך איביי - איביי, אתר הקניות הגדול בעולם. המדריך מסביר על תהליך הרישום לאתר ואיך לקנות מוצר במחיר המשתלם ביותר בהתחשב בעלות המשלוח לארץ, כולל צילומי מסך רבים והנחיות ברורות.

מדריך הרישום לאיביי - על מנת לבצע רכישות ועסקאות באתר eBay, על לקוחות חדשים לפתוח קודם חשבון באתר. הרישום לאתר איביי הוא פשוט והמדריך מדגים צעד צעד את התהליך בעזרת צילומי מסך והסברים.

מדריך קניות באיביי - באיביי מוצעים למכירה מיליוני מוצרים, חלק גדול מהמוצרים הינם אותם מוצרים בדיוק אשר מוצעים על ידי ספקים שונים ובעלי מחירים שונים. איך נמצא את המוצר המשתלם ביותר מביניהם?

מדריך קניות באיביי - עמוד 2

•• מדריך דיל אקסטרים - דיל אקסטרים אתר הגדג'טים הראשון ברשת, האתר מוכר מגוון רחב מאוד של מוצרים במחירים מצחיקים בהשוואה לארץ ובמשלוח חינם. לנוחיותכם מדריך רישום ומדריך קנית מוצר דרך האתר.

מדריך ההרשמה לדיל אקסטרים - ייחודו של דיל אקסטרים הוא בגדג'טים ואביזרים זולים מאוד בהשוואה לארץ, ושכל מוצר שנקנה דרך האתר ישלח אלינו ארצה בחינם, ללא דמי משלוח. מדריך תהליך הרישום לאתר.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים - נוכל לבצע רכישות באתר דיל אקסטרים בקלות רבה באמצעות חשבון הפייפל שלנו. המדריך מנחה ומדגים את תהליך רכישת מוצר מהאתר.

מדריך שינוי תצוגת מחיר לשקלים בדיל אקסטרים - המדריך מנחה צעד צעד איך לשנות את תצוגת המחיר לשקלים באתר דיל-אקסטרים בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

•• טורנט - Torrent- טורנט היא תוכנה לשיתוף קבצים המועדפת להורדת מיטב הסרטים והתוכנות כיום. המדריך מתמקד בתוכנות יוטורנט (uTorrent) וביטורנט (BitTorrent) הפופולריות ומסביר על תהליך ההורדה , ההתקנה והעבודה איתן.

•• מדריך uTorrent (יוטורנט) - uTorrent הפופולארית היא תוכנת הורדות קבצים חינמית המבוססת על טורנטים ומשמשת בעיקר להורדת שירים, סרטים ותוכנות מהאינטרנט. זהו מדריך מקיף על התוכנה המנחה צעד צעד את תהליך ההורדה והעבודה איתה.

מדריך יוטורנט בעברית להורדה - הורדה והתקנת uTorrent בעברית הינה קלה ומהירה. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להוריד ולהתקין את התוכנה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך הוספת טורנט לתוכנת יוטורנט - הוספת קובץ טורנט לתוכנת uTorrent הינה קלה ביותר. מדריך זה מנחה צעד צעד איך להוסיף טורנט להורדת קובץ לתוכנה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

יוטורנט - מדריך הורדת קבצים מ The Pirate Bay - במידה והנכם רוצים להוריד קובץ מהרשת (סרט, תוכנה, משחק...) באמצעות יוטורנט, עליכם להוריד קודם את קובץ הטורנט המכיל את פרטי ההורדה שלו. המדריך מנחה צעד צעד את כל תהליך ההורדה.

מדריך שליחת קבצים גדולים לחבר עם יוטורנט - בעזרת ה uTorrent תוכלו לשלוח בקלות רבה קבצים גדולים מאוד לחבריכם במהירות רבה ובחינם. המדריך מנחה צעד צעד איך לשלוח סרט שהורד לחבר בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

מיטב סרטוני ההדרכה - uTorrent - מדריכי וידאו מקיפים על תוכנת יוטורנט אשר מנחים איך להאיץ את מהירות ההורדה, הסרת הפרסומות בתוכנה החינמית, תהליך הורדת קבצים ממיטב אתרי הטורנט בעולם, הורדת קבצים לאנדרואיד ועוד...

•• מדריך BitTorrent המקיף (ביטורנט) - פרוטוקול ותוכנת הורדות קבצים חינמית פופולרית המבוססת על טורנטים ומשמשת בעיקר להורדת סרטים, מוסיקה, תוכנות ומשחקים מהאינטרנט. זהו מדריך מקיף על התוכנה המסביר את תהליך העבודה איתה.

מדריך ביטורנט להורדה - הורדה והתקנת תוכנת ביטורנט בעברית הינה פשוטה ומהירה. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך להוריד ולהתקין את התוכנה בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

מדריך הוספת טורנט לתוכנת ביטורנט - הוספת קובץ טורנט לתוכנת ביטורנט הינה פשוטה מאוד. מדריך זה מנחה צעד צעד איך להוסיף טורנט להורדת קובץ לתוכנה בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

ביטורנט - מדריך הורדת קבצים מאתר The Pirate Bay - במידה והנכם רוצים להוריד קובץ מהרשת (כסרט, תוכנה, משחק וכו) באמצעות BitTorrent, עליכם להוריד קודם את קובץ הטורנט המכיל את פרטי ההורדה שלו. זהו מדריך מקיף לתהליך כולו.

מדריך לשליחת קבצים גדולים לחבר עם ביטורנט - בעזרת תוכנת ביטורנט ניתן לשלוח בקלות רבה קבצים גדולים מאוד, במהירות ובחינם. מדריך מקיף זה מנחה צעד צעד איך לשלוח סרט לחבר בשילוב צילומי מסך והסברים מפורטים.

סרטוני הדרכה - BitTorrent - מדריכי וידאו מקיפים על תוכנת ביטורנט בנושאים - איך להאיץ את מהירות ההורדה, הסרת הפרסומות בתוכנה, תהליך הורדת קבצים ממיטב אתרי הטורנט בעולם, הורדת קבצים לסמארטפון ועוד...

•• Youtube Downloader - תוכנת Youtube Downloader היא התוכנה החינמית מס. 1 להורדת קליפים וסרטונים מיוטיוב. מדריך זה מסביר ומדגים את תהליך הורדת סרטון מיוטיוב וגם את תהליך הפיכתו לקובץ mp3.

Youtube Downloader - הורדת התוכנה - ניתן להוריד את תוכנת Youtube Downloader בקלות ובמהירות. המדריך מנחה צעד צעד את תהליך ההורדה והתקנת התוכנה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

Youtube Download - הורדת סרטונים מיוטיוב - תהליך הורדת סרטון מיוטיוב בעזרת Youtube Downloader הינו פשוט מאוד. המדריך מנחה צעד צעד איך להוריד סרטון מיוטיוב עם התוכנה בעזרת צילומי מסך והסברים מפורטים.

Youtube Downloader - Youtube to mp3 - לאחר שסיימנו להוריד סרטון מאתר יוטיוב נוכל להמירו בקלות רבה בעזרת Youtube Downloader למספר סוגי קבצים. נוכל להמירו בין השאר לקובץ מוסיקה mp3 או לקובץ וידאו mp4.

•• יוטיוב - האתר יוטיוב (Youtube) הוא מאגר סרטים ענק המאפשר לכל מי שרוצה להעלות ולשתף סרטון באינטרנט בקלות רבה. המדריך מסביר את תהליך ההרשמה, העלאת סרטון ליוטיוב, הטמעה באתר ועוד.

Youtube בעברית - מדריך שינוי שפת התצוגה של Youtube לעברית. כאשר מופיע עמוד היוטיוב שלנו בשפה האנגלית, נוכל לשנות אותה בקלות לעברית. מדריך ידידותי זה מסביר ומדגים בעזרת צילומי מסך.

פתיחת חשבון ביוטיוב - בכדי לראות סרטונים מסוימים או אף להעלות סרטונים שלכם לאתר יוטיוב, עליכם להיות בעלי חשבון. מדריך ידידותי זה מסביר ומדגים את תהליך פתיחת החשבון בעזרת צילומי מסך רבים.

איך מעלים סרטון ליוטיוב - ניתן לבצע העלאת סרטון ליוטיוב בקלות רבה. מדריך ידידותי זה מסביר ומדגים את תהליך העלאת סרטון ליוטיוב צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסבר מפורט.

העלאת סרטון ליוטיוב - עמוד 2

הטמעת סרטון יוטיוב באתר שלנו - ניתן לשתף כל סרטון וידאו של יוטיוב באתר האינטרנט שלכם. מדריך ידידותי זה מסביר ומדגים את תהליך הטמעת סרטון יוטיוב באתר צעד צעד בעזרת צילומי מסך והסבר מפורט.

הטמעת סרטון יוטיוב באתר - עמוד 2

מדריך זכויות יוצרים ביוטיוב - הפרת זכויות יוצרים ביוטיוב - יוטיוב מקפידה מאוד בכל הקשור לחוקי זכויות יוצרים, לכן במידה ומתקבלת תלונה הקשורה להפרה שלהן, הנושא ייבדק אצלם במהירות וביסודיות.

סרטונים מצחיקים ביוטיוב - לקט ממיטב הסרטונים המצחיקים ביותר אשר פורסמו ביוטיוב.

מיטב המערכונים וקטעי סטנדאפ הישראליים ביוטיוב - מיטב הקטעים המצחיקים בארץ - שידורי המהפכה, מצב האומה, אסי וגורי, אדיר מילר, אלי יצפאן, אורי חזקיה, שחר חסון, נאור ציון ועוד...

ארץ נהדרת - מיטב הקטעים - הקטעים מובאים כחלק מהצגת הסרטונים המצחיקים ביותר ביוטיוב.

יוטיוב סרטים מזוית אחרת - הסרטים אשר מספקים לנו נקודת מבט שונה על הדברים. חובה לכל אחד ואחת שרוצים להרחיב את מה שיודעים בכיוונים שונים בחיים.

יוטיוב סרטים מזוית אחרת - עמוד 2

טד ביוטיוב - מיטב הרצאות טד כפי שהן מופיעות ביוטיוב. TED הוא ארגון ללא כוונת רווח אשר מוקדש לרעיונות ששווה להפיץ. ההרצאות כאן מעוררי השראה ומועברים ע"י גדולי המרצים.

יוטיוב לילדים - בעמוד זה קובצו מיטב הסרטונים ושירי הילדים של גדולי הכוכבים וההפקות ביוטיוב: רינת גבאי, רינת ויויו, רינת וגיא, יובל המבולבל, גיגיגיגונת, פסטיגל, מיקי מאוס וברני.

רינת גבאי - בעמוד זה קובצו מיטב הלהיטים של כוכבת הילדים רינת גבאי ביוטיוב: איזה יום שמח, שיר לשלום, שירים מהפסטיגל, מסיבת קיץ, היום יום שישי, אלוהים שלי רציתי שתדע ועוד.

רינת ויויו - בעמוד זה קובצו מיטב הסרטונים והשירים של כוכבת הילדים רינת גבאי עם יויו הרובוט ביוטיוב: כפרקי רינת ויויו יוצאים לטייל, פרקי חג שמח עם רינת ויויו ומבחר שירי חגים..

רינת וגיא - בעמוד זה קובצו מיטב הסרטונים והשירים של כוכבי הילדים רינת גבאי וגיא פרידמן ביוטיוב: להיטים מתוך השירים המשחקים, אצלנו בחצר, מסיבת פיז'מות, שירי עפרה חזה ועוד.

יובל המבולבל - בעמוד זה קובצו מיטב הסרטונים והשירים של כוכב הילדים והבדרן יובל המבולבל: כ'טוב לצחוק' הסרט, יובל המבולבל וגיבורי האור, מבחר שירים ומערכונים מצחיקים..

גיגיגיגונת - בעמוד זה קובצו מיטב הלהיטים של כוכבת הילדים גיגיגיגונת ביוטיוב: כדן הולך לגן, לסדר את החדר, כלבלב, קצת כושר, מה כדאי ללבוש, כשהערב יורד, חרוזים ועוד.

פסטיגל - בעמוד זה קובצו מיטב הפסטיגלים עם גדולי הכוכבים ביוטיוב: כפסטיגל iFestigal, פסטיגל ספיי (2012), גיבורי הממלכה האבודה (2006), גיבורי על (2005) ועוד.

דורה - בעמוד זה קובצו המיטב של דורה. בעמוד זה ישנם כ 70 ממיטב משחקי דורה, סרטוני דורה הנפוצים ביותר ביוטיוב ומעל 130 דפי צביעה להדפסה.

דורה המשחקים -

להכין אוכל עם דורה משחק זיכרון דורה בחווה להציל את המפה דורה ודייגו מטיילים באי הגינה של דורה לספר את דורה דייגו וגבישי הקריסטל האבודים להציל את החיות הקטנות מיני גולף הרפתקאות דורה בחלל דורה בחופשת סקי להציל את הכלבלב נסיעה בטרקטורון דורה וחברים בנסיעת שטח דורה נוסעת ברכבת דורה בכדור פורח דורה גולשת בסנובורד דורה בממלכת התות דורה וחד הקרן טיול באופניים דורה רוכבת על אופנוע דורה עושה סקי דורה גולשת בסקטבורד גולף בבית דייגו מציל החיות להלביש את דורה צבעו את דורה ודייגו ברשת דורה מדלגת בין האבנים במפל השוצף משחק בינגו עם דורה פאזל דורה ודייגו פאזל עגול דורה מצילה את הנסיך דורה ואגדת הפיאסטה

סמי הכבאי - בעמוד זה קובצו מיטב הפרקים של סמי הכבאי ביוטיוב: כהשריפה הגדולה, הגיבור החדש, כלב ההצלה, שביל מסוכן, מים עמוקים, קרנבל הגרוטאות, מטוס מנייר, אהבה בוערת ועוד.

ארתור - בעמוד זה קובצו מיטב הפרקים של ארתור ביוטיוב: כסופת שלגים, מלחמת השולחנות, הקיץ הקצר, הקרב של ארתור, עיפרון המזל, ארתור הזועם, האי הסודי, מוח מתמכר, ארתור יוצא למחנה ועוד...

ארתור - עמוד 2 ארתור - עמוד 3

קופיקו - בעמוד זה קובצו המיטב של קופיקו ביוטיוב. כל הפרקים מכל העונות עד כה בעמוד אחד להנאתכם. מקובצים כאן שלוש עונות של פרקים מבדרים עם קופיקו השובב שאוהב למתוח אך גם לעזור לחבריו.

קופיקו - עונה 2 קופיקו - עונה 3 קופיקו - עונה 4

מיקי מאוס - בעמוד זה קובצו מיטב סרטוני מיקי מאוס ביוטיוב: כמבחר סרטוני המועדון של מיקי מאוס (Mickey Mouse ClubHouse), מיני מאוס ועוד.

ברני - Barney - בעמוד זה קובצו לנוחיותכם מיטב סרטוני ברני (Barney) ביוטיוב: כ Pajama Party, Animal ABC, Lets Play School, Barney Songs ועוד ממיטב ההפקות בסדרה.

TuTiTu - בעמוד זה קובצו מיטב סרטוני TuTiTu ביוטיוב: כשיר ה ABC, עוגת יום הולדת, טלפון, רכבת, אופניים, טוסטוס, אוירון, אוטבוס, מכבי אש, אמבולנס, גלידה, גן משחקים, פיל ועוד.

•• עמוד הילדים - בעמוד הילדים מקובצים מיטב דפי הצביעה וסרטוני הילדים ברשת בנושאים מיקי מאוס, יובל המבולבל, רינת ויויו, רינת וגיא, פו הדוב, דיסני, דורה, בוב ספוג, פיות, נסיכות, ברבי, בראץ ועוד...

•• דפי צביעה - דפי צביעה לילדים - המאגר הגדול בארץ לדפי צביעה (להדפסה). מיקי מאוס, פו הדוב, דורה, בוב ספוג, דיסני, פיות, נסיכות, ברביות, בראץ, שלגיה, סינדרלה, הלו קיטי, ספיידרמן, יובל המבולבל ועוד...

דפי צביעה - מיקי מאוס - מיטב דפי הצביעה של מיקי מאוס (Mickey Mouse) כחלק ממאגר של אלפי דפי צביעה איכותיים בנושאים מגוונים.

דפי צביעה - מיקי מאוס - עמוד 2דפי צביעה - מיקי מאוס - עמוד 3דפי צביעה - מיקי מאוס - עמוד 4

דפי צביעה - מיני מאוס - מיטב דפי הצביעה של מיני מאוס כחלק ממאגר של אלפי דפי צביעה איכותיים בנושאים מגוונים.

דפי צביעה של מיני מאוס - עמוד 2דפי צביעה של מיני מנוס - עמוד 3

דפי צביעה - ברבי - ממיטב דפי הצביעה של ברבי.

דפי צביעה - ברבי 2 דפי צביעה - ברבי 3

דפי צביעה - בוב ספוג

דפי צביעה - בוב ספוג 2 דפי צביעה - בוב ספוג 3

דפי צביעה - פו הדוב - ממיטב דפי הצביעה של פו הדוב.

דפי צביעה - פו הדוב 2 דפי צביעה - פו הדוב 3 דפי צביעה - פו הדוב 4

דפי צביעה - דורה - מיטב דפי הצביעה של דורה.

דפי צביעה - דורה 2 דפי צביעה - דורה 3 דפי צביעה - דורה 4 דפי צביעה - דורה 5

דפי צביעה - דורה abc - דפי צביעה להדפסה של דורה ללימוד אותיות ה abc.

דפי צביעה - דייגו - ממיטב דפי הצביעה של דייגו.

דפי צביעה - פיות - מיטב דפי צביעה של פיות.

דפי צביעה - פיות 2 - עמוד נוסף של מיטב דפי הצביעה של פיות.

דפי צביעה - טינקרבל - ממיטב דפי הצביעה של טינקרבל.

דפי צביעה - טינקרבל 2 - עמוד נוסף מדפי הצביעה של טינקרבל.

דפי צביעה - בראץ - ממיטב דפי הצביעה של בראץ.

דפי צביעה - בראץ 2 דפי צביעה - בראץ 3

דפי צביעה - נסיכות - דפי צביעה של נסיכות להדפסה.

דפי צביעה - נסיכות 2 דפי צביעה - נסיכות 3

דפי צביעה - שלגיה - דפי צביעה של שלגיה להדפסה.

דפי צביעה - הלו קיטי - ממיטב דפי הצביעה של הלו קיטי להדפסה...

דפי צביעה - הלו קיטי 2 דפי צביעה - הלו קיטי 3 דפי צביעה - הלו קיטי 4

דפי צביעה - ספיידרמן - דפי צביעה של ספיידרמן להדפסה.

דפי צביעה - ספיידרמן 2 דפי צביעה - ספיידרמן 3

דפי צביעה - דרדסים - דפי הצביעה של דרדסים, המיטב.

דפי צביעה - דרדסים 2

דפי צביעה - סמי הכבאי - דפי הצביעה של סמי הכבאי, המיטב.

דפי צביעה - סמי הכבאי 2 דפי צביעה - סמי הכבאי 3

דפי צביעה - תותית - תותית, מיטב דפי צביעה להדפסה...

דפי צביעה - תותית 2

דפי צביעה - מכוניות - מכוניות של דיסני - מיטב דפי הצביעה.

דפי צביעה - מכוניות 2 דפי צביעה - מכוניות 3 דפי צביעה - מכוניות 4 דפי צביעה - מכוניות 5 דפי צביעה - מכוניות 6 דפי צביעה - מכוניות 7

דפי צביעה - מכוניות (כללי) - דפי צביעה של מכוניות מסוגים שונים.

דפי צביעה - מכוניות 2 (כללי)

דפי צביעה - מנדלות - דפי צביעה של מנדלות מסוגים שונים - כל הנושאים.

דפי צביעה - מנדלות פשוטותדפי צביעה - מנדלות פשוטות - 2 דפי צביעה - מנדלות פשוטות - 3 דפי צביעה - מנדלות פשוטות - 4

דפי צביעה - מנדלות מורכבות דפי צביעה - מנדלות מורכבות 2 דפי צביעה - מנדלות מורכבות 3 דפי צביעה - מנדלות מורכבות 4דפי צביעה -מנדלות מורכבות 5

דפי צביעה - מנדלות צומח

דפי צביעה - מנדלות חיות

דפי צביעה - סינדרלה - מיטב דפי הצביעה להדפסה של סינדרלה.

דפי צביעה - סינדרלה 2 דפי צביעה - סינדרלה 3

דפי צביעה - לשבור את הקרח (פרוזן) - מיטב דפי צביעה להדפסה של הסרט פרוזן (Frozen) לשבור את הקרח.

דפי צביעה - לשבור את הקרח 2 דפי צביעה - לשבור את הקרח 3

דפי צביעה אלזה דפי צביעה אנה דפי צביעה אלזה ואנה

דפי צביעה - הפוני הקטן שלי - מיטב דפי צביעה להדפסה מהסדרה "הפוני הקטן שלי".

דפי צביעה - הפוני הקטן שלי - עמ' 2 דפי צביעה - הפוני הקטן שלי - עמ' 3

דפי צביעה פרחים - ממיטב דפי הצביעה של פרחים להדפסה.

דפי צביעה פרחים 2- דפי צביעה פרחים - 3 דפי צביעה פרחים - 4

 

דפי צביעה לפורים - מיטב דפי הצביעה לפורים להדפסה לילדים.

דפי צביעה לפורים 2

דפי צביעה לחנוכה - מיטב דפי הצביעה לחנוכה להדפסה לילדים.

דפי צביעה לחנוכה - עמוד 2 דפי צביעה לחנוכה - עמוד 3

דפי צביעה לפסח - מאגר דפי צביעה לפסח להדפסה לילדים.

דפי צביעה לפסח - עמוד 2 דפי צביעה לפסח - עמוד 3

דפי צביעה לראש השנה - ממיטב דפי הצביעה לראש השנה להדפסה לילדים.

דפי צביעה לראש השנה - עמוד 2 ברכות לראש השנה - עמוד 3

דפי צביעה לסוכות - ממיטב דפי הצביעה לסוכות להדפסה לילדים.

דפי צביעה לסוכות - דף מס. 2

דפי צביעה לשבועות - ממיטב דפי הצביעה לשבועות להדפסה לילדים.

דפי צביעה לשבועות - דף מס. 2

דפי צביעה יום הולדת - מיטב דפי הצביעה של יום הולדת להדפסה לילדים.

דפי צביעה יום הולדת - עמוד 2 דפי צביעה יום הולדת - עמוד 3

דפי צביעה לקיץ - מיטב דפי הצביעה לקיץ להדפסה לילדים.

דפי צביעה לקיץ - עמוד 2 דפי צביעה לקיץ - עמוד 3

דפי צביעה לחורף - מיטב דפי הצביעה לחורף להדפסה לילדים.

דפי צביעה לחורף - עמוד 2 דפי צביעה לחורף - עמוד 3

דפי צביעה לאביב - מיטב דפי הצביעה לאביב להדפסה לילדים.

דפי צביעה לאביב - עמוד 2 דפי צביעה לאביב - עמוד 3

דפי צביעה לסתיו - מיטב דפי הצביעה לסתיו להדפסה לילדים.

דפי צביעה לסתיו - עמוד 2

 

דפי צביעה חיות - מיטב דפי הצביעה של חיות להדפסה לילדים.

דפי צביעה סוסים - מיטב דפי הצביעה של סוסים להדפסה לילדים.

דפי צביעה סוסים - עמוד 2 דפי צביעה סוסים - עמוד 3

דפי צביעה כלבים - מיטב דפי הצביעה של כלבים להדפסה לילדים.

דפי צביעה כלבים - עמוד 2 דפי צביעה כלבים - עמוד 3

דפי צביעה חתולים - מיטב דפי הצביעה של חתולים להדפסה לילדים.

דפי צביעה חתולים - עמוד 2 דפי צביעה חתולים - עמוד 3

דפי צביעה פרפרים - מיטב דפי הצביעה של פרפרים להדפסה לילדים.

דפי צביעה פרפרים - עמוד 2 דפי צביעה פרפרים - עמוד 3

דפי צביעה דולפין - מיטב דפי הצביעה של דולפינים להדפסה לילדים.

דפי צביעה דולפינים - עמוד 2 דפי צביעה דולפינים - עמוד 3

דפי צביעה ארנבים - מיטב דפי הצביעה של דולפינים להדפסה לילדים.

דפי צביעה ארנבים - עמוד 2 דפי צביעה באגס באני - עמוד 3

דפי צביעה חד קרן - מיטב דפי הצביעה של חד קרן להדפסה לילדים.

דפי צביעה חד קרן - עמוד 2 דפי צביעה חד קרן - עמוד 3

דפי צביעה נמרים - מיטב דפי הצביעה של נמרים להדפסה לילדים.

דפי צביעה נמרים - עמוד 2 דפי צביעה נמרים - עמוד 3

דפי צביעה - דובים - מיטב דפי הצביעה של דובים להדפסה לילדים.

דפי צביעה דובים - עמוד 2 דפי צביעה דובים - עמוד 3

דפי צביעה - אריה - מיטב דפי הצביעה של אריות להדפסה לילדים.

דפי צביעה של אריות - עמוד 2 דפי צביעה של אריות - עמוד 3

דפי צביעה - מלך האריות - מיטב דפי הצביעה של מלך האריות להדפסה לילדים.

דפי צביעה מלך האריות - עמוד 2

דפי צביעה - קופים - מיטב דפי הצביעה של קופים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של קופים - עמוד 2

דפי צביעה - פילים - מיטב דפי הצביעה של פילים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של פילים - עמוד 2 דפי צביעה של פילים - עמוד 3

דפי צביעה - פרות - מיטב דפי הצביעה של פרות להדפסה לילדים.

דפי צביעה של פרות - עמוד 2

דפי צביעה - דגים - מיטב דפי הצביעה של דגים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של דגים - עמוד 2 דפי צביעה של דגים - עמוד 3

דפי צביעה - ציפורים - מיטב דפי הצביעה של ציפורים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של ציפורים - עמוד 2 דפי צביעה של ציפורים - עמוד 3דפי צביעה של טוויטי + ציפורים - עמוד 4

דפי צביעה - אנגרי בירדס - מיטב דפי הצביעה של אנגרי בירדס להדפסה לילדים.

דפי צביעה של אנגרי בירדס - עמוד 2

דפי צביעה - דינוזאורים - מיטב דפי הצביעה של דינוזאורים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של דינוזאורים - עמוד 2 דפי צביעה של דינוזאורים - עמוד 3

דפי צביעה - ברני - מיטב דפי הצביעה של ברני להדפסה לילדים.

דפי צביעה של ברני - עמוד 2

דפי צביעה - סופרמן - מיטב דפי הצביעה של סופרמן להדפסה לילדים.

דפי צביעה של סופרמן - עמוד 2

דפי צביעה - באטמן - מיטב דפי הצביעה של בטמן להדפסה לילדים.

דפי צביעה של באטמן - עמוד 2

דפי צביעה - מיניונים - מיטב דפי הצביעה של המיניונים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של המיניונים - עמוד 2 דפי צביעה של מניונים - עמוד 3

דפי צביעה - מיני מאוס - מיטב דפי הצביעה של מיני מאוס להדפסה לילדים.

דפי צביעה של מיני מאוס - עמוד 2 דפי צביעה של מיני מאוס - עמוד 3

דפי צביעה - כדורגל - מיטב דפי הצביעה של כדורגל להדפסה לילדים.

דפי צביעה של כדורגל - עמוד 2 דפי צביעה של כדורגל - עמוד 3

דפי צביעה - סופר סטרייקה - מיטב דפי הצביעה של סופר סטרייקה להדפסה לילדים.

דפי צביעה סופיה - מיטב דפי הצביעה של הנסיכה סופיה להדפסה לילדים.

דפי צביעה למבוגרים - דפי צביעה למבוגרים להדפסה.

דפי צביעה למבוגרים - 2 דפי צביעה למבוגרים - 3 דפי צביעה למבוגרים - 4 דפי צביעה למבוגרים - 5 דפי צביעה למבוגרים - 6

דפי צביעה - ניקי - מיטב דפי הצביעה של ניקי להדפסה לילדים.

דפי צביעה של ניקי - עמוד 2

דפי צביעה - צבי הנינג'ה - מיטב דפי הצביעה של צבי הנינג'ה להדפסה לילדים.

דפי צביעה של צבי הנינג'ה - עמוד 2 דפי צביעה של צבי הנינג'ה - עמוד 3

דפי צביעה - בת הים - מיטב דפי הצביעה של בת הים הקטנה להדפסה לילדים.

דפי צביעה של בת הים - עמוד 2 דפי צביעה של בת הים - עמוד 3

דפי צביעה - פירות - מיטב דפי הצביעה של פירות להדפסה לילדים.

דפי צביעה - ירקות - מיטב דפי הצביעה של ירקות להדפסה לילדים.

דפי צביעה פינוקיו - מיטב דפי הצביעה של פינוקיו להדפסה לילדים.

דפי צביעה פינוקיו - עמוד 2

דפי צביעה של רפונזל - מיטב דפי הצביעה של רפונזל להדפסה לילדים.

דפי צביעה רפונזל - עמוד 2

דפי צביעה - יסמין - מיטב דפי הצביעה של הנסיכה יסמין להדפסה לילדים.

דפי צביעה של יסמין - עמוד 2 דפי צביעה של יסמין - עמוד 3

דפי צביעה אלאדין - דפי צביעה של אלאדין להדפסה.

דפי צביעה אלאדין - 2 דפי צביעה אלאדין - 3 דפי צביעה אלאדין - 4

דפי צביעה של פוקהונטס - מיטב דפי הצביעה של פוקהונטס להדפסה לילדים.

דפי צביעה פוקהונטס - עמוד 2

דפי צביעה של מולאן - מיטב דפי הצביעה של מולאן להדפסה לילדים.

דפי צביעה מולאן - עמוד 2

דפי צביעה - היפיפיה הנרדמת (אורורה) - מיטב דפי הצביעה של היפיפיה הנרדמת להדפסה לילדים.

דפי צביעה של היפיפיה הנרדמת - עמוד 2 דפי צביעה של היפיפיה הנרדמת - עמוד 3

דפי צביעה של היפה והחיה - מיטב דפי הצביעה של היפה והחיה (הנסיכה בל) להדפסה לילדים.

דפי צביעה היפה והחיה - עמוד 2

דפי צביעה דונלד דאק - דפי צביעה של דונלד דאק להדפסה.

דפי צביעה דונלד דאק - 2 דפי צביעה דונלד דאק - 3 דפי צביעה דונלד דאק - 4

דפי צביעה - דרקונים - מיטב דפי הצביעה של דרקונים להדפסה לילדים.

דפי צביעה של דרקונים - עמוד 2 דפי צביעה של דרקונים - עמוד 3

דפי צביעה פיטר פן - דפי צביעה של פיטר פן להדפסה.

דפי צביעה פיטר פן - 2 דפי צביעה פיטר פן - 3 דפי צביעה פיטר פן - 4

 

דפי צביעה - מסכות - מגוון מסכות להדפסה ולגזירה.

דפי צביעה - מסכות 2

 

דפי עבודה

דפי עבודה - מובאים כאן דפי עבודה ממיטב האתרים בעולם אשר נבחרו בקפידה ומוצגים באופן ויזואלי ולפי נושאים.

יצירה לילדים - מגוון דפי יצירה להדפסה וגזירה.

יצירה לילדים 2- יצירה לילדים - 3 יצירה לילדים - 4 יצירה לילדים - 5

לימוד האותיות באנגלית - דפי עבודה ותרגול של כל האותיות באנגלית.

אותיות באנגלית - 2 אותיות באנגלית - 3

אתרים מומלצים לדפי עבודה לילדים - מאגר של מיטב האתרים לדפי עבודה להדפסה ברשת.

דפי עבודה בחשבון - חיבור - דפי עבודה להדפסה בחיבור מספרים מעל 10.

דפי עבודה בחשבון - חיבור - עמוד 2 דפי עבודה בחשבון - חיבור - עמוד 3 דפי עבודה בחשבון - חיבור - עמוד 4

דפי עבודה בחשבון - חיבור למתחילים - דפי עבודה בחיבור למתחילים להדפסה - חיבור מספרים עד 10.

תרגילים בחיבור - עמוד 2 תרגילים בחיבור - עמוד 3

דפי עבודה בחשבון - חיסור - דפי עבודה לילדים בחיסור מספרים מעל 10.

דפי עבודה בחשבון - חיסור - עמוד 2 דפי עבודה בחשבון - חיסור - עמוד 3

דפי עבודה - חיסור למתחילים - דפי עבודה בחיסור מספרים עד 10.

דפי עבודה - חיסור למתחילים - עמוד 2 דפי עבודה - חיסור למתחילים - עמוד 3

דפי עבודה בחשבון - שברים - דפי עבודה ללימוד שברים לילדים.

דפי עבודה - שברים - עמוד 2 דפי עבודה - שברים - עמוד 3 דפי עבודה - שברים - עמוד 4 דפי עבודה - שברים - עמוד 5

גדול או קטן מ - דפי עבודה להדפסה - דפי עבודה ללימוד השוואה בין מספר גדול למספר קטן.

גדול או קטן מ - 2 גדול או קטן מ - 3

השלמת מספרים חסרים - דפי עבודה להדפסה - השלמת מספרים חסרים להדפסה לילדים.

השלמת מספרים חסרים - 2 השלמת מספרים חסרים - 3

חיבור קו נקודה - דפי עבודה לילדים - דפי עבודה חיבור קו נקודה להדפסה.

דחיבור קו נקודה - 2 חיבור קו נקודה - 3 חיבור קו נקודה - 4

חיבור קו נקודה למתחילים - דפי עבודה לילדים - דפי עבודה חיבור קו נקודה להדפסה לילדים.

חיבור קו נקודה למתחילים - 2 חיבור קו נקודה למתחילים - 3

דפי עבודה לגיל הרך - דפי עבודה להדפסה לגיל הרך.

דפי עבודה לגיל הרך - 2 דפי עבודה לגיל הרך - 3 דפי עבודה לגיל הרך - 4

דפי עבודה לגן חובה - דפי עבודה להדפסה לגן חובה.

דפי עבודה לגן חובה - 2 דפי עבודה לגן חובה - 3 דפי עבודה לגן חובה - 4 דפי עבודה לגן חובה - 5 דפי עבודה לגן חובה - 6 דפי עבודה לגן חובה - 7

ספירה וכתיבת מספרים - דפי עבודה - דפי עבודה להדפסה בנושא ספירה וכתיבת מספרים.

ספירה וכתיבת מספרים - 2 ספירה וכתיבת מספרים - 3 ספירה וכתיבת מספרים - 4

לימוד שעון - דפי עבודה לילדים - דפי עבודה להדפסה בנושא לימוד שעון.

לימוד שעון - 2 לימוד שעון - 3 לימוד שעון - 4

דפי עבודה לכיתה א - דפי עבודה לכיתה א' להדפסה.

דפי עבודה לכיתה א - 2 דפי עבודה לכיתה א - 3 דפי עבודה לכיתה א - 4 דפי עבודה לכיתה א - 5

מבוכים להדפסה לילדים - דפי עבודה מבוכים להדפסה.

מבוכים להדפסה לילדים - 2 מבוכים להדפסה לילדים - 3 מבוכים להדפסה לילדים - 4 מבוכים להדפסה לילדים - 5

מבוכים פשוטים לילדים - מבוכים פשוטים להדפסה לילדים.

מבוכים פשוטים לילדים - 2 מבוכים פשוטים לילדים - 3 מבוכים פשוטים לילדים - 4

מילים באנגלית למתחילים - דפי עבודה - מגוון דפי עבודה ללימוד אנגלית להדפסה.

מילים באנגלית למתחילים - 2 מילים באנגלית למתחילים - 3 מילים באנגלית למתחילים - 4 מילים באנגלית למתחילים - 5 מילים באנגלית למתחילים - 6 מילים באנגלית למתחילים - 7 מילים באנגלית למתחילים - 8 מילים באנגלית למתחילים - 9 מילים באנגלית למתחילים - 10 מילים באנגלית למתחילים - 11 מילים באנגלית למתחילים - 12

דפי עבודה מספרים - מספרים עד 10 - מגוון דפי עבודה לילדים ללימוד מספרים.

דפי עבודה מספרים - 2

דפי עבודה מספרים - מספרים מעל 10 - דפי עבודה לילדים ללימוד מספרים אשר גדולים מ 10.

משחקי חשבון לילדים - דפי עבודה להדפסה - דפי עבודה משחקי חשבון להדפסה.

משחקי חשבון לילדים - 2 משחקי חשבון לילדים - 3 משחקי חשבון לילדים - 4 משחקי חשבון לילדים - 5

משחקי חשבון ומספרים להדפסה - דפי עבודה משחקי חשבון לילדים, רמה קלה (עד 10).

משחקי חשבון ומספרים לילדים - 2 משחקי חשבון ומספרים לילדים - 3 משחקי חשבון ומספרים לילדים - 4

צביעה לפי מספרים - דפי עבודה להדפסה - דפי צביעה לפי מספרים להדפסה.

צביעה לפי מספרים - 2

•• הרצאות טד - Ted - ובכן, TED הוא ארגון ללא כוונת רווח אשר מוקדש לרעיונות ששווה להפיץ. הרצאות טד המובאות כאן מועברות ע"י גדולי המרצים בנושאים מעוררי השראה ועם תרגום לעברית.

הרצאות טד 2 הרצאות טד 3

•• עלינו - יצירת קשר - אתר המדריכים מאפשר קבלת מידע בנושאים מגוונים שלעיתים לא קל למצוא עליהם מידע באופן מסודר ברשת. עלינו - תחילת הדרך ולאן הגענו עד כה.