הדרכות וידאו - BlueHost

 


קצת על BlueHost מבחינה טכנולוגית

איך ליצור חשבון דואר אלקטרוני

העברה אוטומטית של המיילים המתקבלים לחשבון דוא"ל אחר

הגנה מפני דואר זבל

התקנת Wordpress

שמירה על פרטיות שם הדומיין עם BlueHost

הגנת SLL עם BlueHost

קבלת IP קבוע

שירות CloudFlare של BlueHost

שדרוג לחבילת האחסון BlueHost Pro Package

 

הדרכות וידאו נוספות באתר BlueHost.

 

 

לאתר Bluehost Bluehost לוגו

 

›› חזרה לעמוד המדריך הראשי

 

 

קצת על BlueHost מבחינה טכנולוגית - מבט חטוף על היכולת הטכנולוגית של BlueHost.

 

איך ליצור חשבון דואר אלקטרוני - מדריך וידאו זה ינחה אתכם את תהליך יצירת כתובת דואר אלקטרוני בחשבון ה BlueHost שלכם.

 

מדריך העברה אוטומטית של המיילים המתקבלים לחשבון דוא"ל אחר - מדריך וידאו זה מסביר איך להגדיר Email Forwarder אשר יעביר באופן אוטומטי את המיילים המגיעים לחשבון הדואר של האתר אל חשבון המייל הפרטי שלנו למשל.

 

 

הגנה מפני דואר זבל - אם אתם רוצים את ההגנה הטובה ביותר מפני דואר זבל בדואר האלקטרוני שלכם, BlueHost מציעה אתר מסנן דואר הזבל מהיעילים ביותר בשוק - Postini, אשר חוסם מעל ל 99% מדואר הזבל שנשלח לתיבת המייל שלכם...

 

התקנת Wordpress - ממשק BlueHost מאפשר ליצור אתר Wordperss בקלות רבה. מדריך וידאו זה מדגים את תהליך ההתקנה דרך 'ערכת ההתקנות בקליק' אשר מובנה בלוח הבקרה (cPanel).

מדריכים נוספים לעריכה בסיסית של אתר ה Wordpress תוכלו למצוא ב How to use Wordpress בחסות BlueHost.

 

שמירה על פרטיות שם הדומיין עם BlueHost - קל מאוד להשיג את פרטי הדומיין ופרטיכם האישיים דרך אתרי מידע ייעודיים כאתר Who.Is המפורסם. בכדי להבטיח שספאמרים, האקרים או גנבי זהויות לא ינצלו את המידע אשר נעשה נגיש לאחר רכישת דומיין, BlueHost מציעה שירות דרכו תוכלו להסוות מידע אישי זה.

 

הגנת SLL עם BlueHost - אם ברצונכם לתת את מירב ההגנה והפרטיות ללקוחות הגולשים אליכם לאתר, BlueHost מספקת את פרוטוקול הSSL בכל רמות ההצפנה להתקנה מיידית.

 

קבלת IP קבוע - באחסון אתרים משותף כל האתרים בשרת מקבלים את אותו ה IP. לעיתים ישנו צורך ב IP ייחודי לאתר, כאשר נוצר צורך בשימוש כלי אינטרנט המצריך IP קבוע ולמניעת בעיות אשר יכולות להיגרם מאתרים אחרים המקבלים את אותו ה IP בשרת.

 

שירות CloudFlare של BlueHost -

CloudFlare הוא שירות המאפשר העתקת תוכן האתר ומידע לשרתים במיקום אסטרטגי בכל רחבי העולם בתבונה. פעולה זו מגדילה באופן דרמטי את ביצועי האתר וגם מקשה על ביצוע התקפות זדוניות שונות על האתר. CloudFlare היא עתה תכונה מובנית הנגישה בכל חשבון BlueHost.

 

שדרוג לחבילת האחסון BlueHost Pro Package - חבילת אחסון פרו היא החבילה שנותנת את המקסימום ממה שאחסון אתרים משותף יכול להציע. בחבילה זו אתם מקבלים שדרוג רציני ליכולות שאחסון אתר שיתופי יכול לספק.

 

 

לאתר Bkuehost Bluehost לוגו

 

›› חזרה לעמוד המדריך

 

חזרה למעלה

מדריך הרישום ל BlueHost

 

מבוא לאחסון אתרים.

על חברות אחסון אתרים מהמובילות בארץ.

על חברות אחסון אתרים בחו"ל.

מה עדיף, אחסון בארץ או בחו"ל?

מדריך ללוח הבקרה - cPanel.

 

 

300X250_01 Fiverr.com