עלינו

 

 

זה זמן חשבתי ללמוד את תחום האינטרנט והקמת אתר, מאחר והיה לי קשה לקחת קורס או לימודים מסודרים, החלטתי לגשת לזה בצורה קצת שונה ומשתפת של לימוד עצמי של הנושאים השונים ולקבצם לאתר זה.

כך נולד האתר, אשר גדל והתפתח לאתר מכובד המאפשר קבלת מידע בנושאים מגוונים שלעיתים לא קל למצוא עליהם מידע באופן מסודר ברשת. מרכישת כלים להקמת אתר אינטרנט מקצועי ועד קבלת מידע מקיף ועם זאת ברור ופשוט להבנה, בנושאי עיצוב תמונות, עריכת וידאו (ועוד...) ע"י מדריכים מפורטים על התוכנות המובילות בשוק בתחומים אלה.

כבוד הוא שהתאפשר לי בעזרתם של עמיתי לבנות אתר זה אשר נותן מצע נוח לאילו הרוצים להעשיר את הידע שלהם על תוכנות ונושאים שבד"כ שומעים על קיומם אך לא יודעים מהיכן לשאוב את החומר בכדי להכירם יותר לעומק.

תוכלו למצוא כאן מידע מפורט אשר מוצג באופן קל להבנה דרך סיקורים ומדריכים על שירותים כ PayPal, יוטיוב ,איביי ותוכנות כפוטושופ, Picasa , Movie maker, תוכנות להורדה והמרת קבצי וידאו ואודיו, טורנטים ועוד נושאים שימושיים רבים שלעיתים לא ניתן למצוא עליהם מדריכים מסודרים ברשת.

האתר מכיל חומר רב מאוד ומקיף בזכות עבודת ליקוט ועריכה יסודית אך עדיין אינו גמור, לכן מי שאינו מגיע למידע מסוים, נא להתאזר בסבלנות עוד קצת עד שאסיים...

בתקווה שתהנו מהאתר.

גל