הדרכות וידאו - HostGator

 

 

 

מדריך כניסה לממשק הניהול של חשבון אחסון האתר.

איך לבצע גיבוי לאתר האינטרנט שלכם ולשחזר אותו בעת הצורך.

בדיקת סטטיסטיקות לאתר.

מדריך הוספת אתרים לחשבון.

יצירת חשבון דואר אלקטרוני.

כיצד להגדיר מענה אוטומטי למיילים (Autoresponder).

מדריך הגדרת מסדי נתונים MySQL.

התקנת מערכת בלוג - Wordpress.

התקנת פורום באתר - phpBB.

התקנת מערכת ניהול התוכן - Joomla.

התקנת מערכת מסחר אלקטרוני לאתר - Magento.

 

הדרכות וידאו נוספות באתר HostGator.

 

 

 

לאתר Hostgator חזרה למדריך Hostgator לוגו

 

 

מדריך כניסה לממשק הניהול של חשבון אחסון האתר - מדריך בסיסי זה מנחה את תהליך הכניסה ללוח הבקרה (cPanel) של האתר המאוחסן עם HostGator.

 

איך לבצע גיבוי לאתר האינטרנט שלכם ולשחזר אותו בעת הצורך - תמיד מומלץ לעשות גיבוי לאתר לאחר ביצוע שינויים בו. מדריך וידאו זה יראה איך לגבות את האתר המאוחסן עם HostGator דרך לוח הבקרה cPanel.

 

בדיקת סטטיסטיקות לאתר - ל HostGator שני יישומים לא רעים דרכם ניתן לקבל נתונים סטטיסטיים על האתר שלכם: Webalizer ו Awstates. מדריך הוידאו מדגים חלק מהאפשרויות הטמונות בהן.

 

מדריך הוספת אתרים לחשבון - מדריך וידאו זה מדגים כיצד להוסיף שמות דומיין לאתרים בחשבון האחסון שלכם - מיועד לחבילות ה Baby או Business (לא ניתן להוסיף מעבר לאתר אחד בחבילת ה Hatchling).

 

יצירת חשבון דואר אלקטרוני - HostGator מאפשרת יצירת מספר חשבונות דואר בלתי מוגבל. מדריך זה מדגים את תהליך יצירת חשבון דואר דרך לוח הבקרה של חשבון אחסון האתר (cPanel).

 

כיצד להגדיר מענה אוטומטי למיילים (Autoresponder) - מדריך וידאו זה ינחה אתכם כיצד להגדיר מענה אוטומטי להודעות ומיילים. זוהי אפשרות מצוינת למתן תגובה מיידית לקבלת הודעות מלקוחות שלנו כאשר אין לנו יכולת להשיב במהרה לכל המיילים הנשלחים אלינו.

 

מדריך הגדרת מסדי נתונים MySQL - אלה שמתכננים אתר בלוג כ Wordpress למשל יצטרכו לעבור את שלב הגדרת מסדי הנתונים MySQL. דרך לוח הבקרה cPanel תוכלו להגדיר אותם בקלות רבה. מדריך וידאו זה מדגים את תהליך הגדרת מסד הנתונים MySQL Database ללא כל קושי.

 

התקנת יישומים שימושיים לאתר בלחיצת כפתור (QuickInstall)

HostGator מאפשרת התקנת עשרות יישומי קוד פתוח מהשורה הראשונה כפורומים, בלוגים, מערכות ניהול תוכן, גלריות תמונות לאתר, חנות מסחר אלקטרוני ועוד. כל זאת בפשטות רבה דרך האפשרות QuickInstall הנמצאת בלוח הבקרה של החשבון ((cPanel.

להלן הסבר על חלק קטן מיישומים אלה -

התקנת מערכת בלוג - Wordpress היא פלטפורמת בלוג חינמית ידועה ועתירת פרסים. HostGator מאפשרת התקנה של הגרסה האחרונה שלה בקלות רבה דרך ממשק הניהול של החשבון שלכם.

 

פורום באתר - phpBB היא מערכת פורום חופשית כך שמנויי HostGator יכולים להוסיף פורום לאתריהם בקלות רבה דרך ה QuickInstall אשר המצא בלוח הבקרה של חשבון אירוח האתר.

 

מערכת ניהול תוכן - Joomla היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח מאוד פופולארית המשמשת כמעט 3% מאתרי האינטרנט בעולם. עם HostGator תוכלו להתקין את הגרסה האחרונה שלה ממש במספר פעולות פשוטות.

 

מערכת מסחר אלקטרוני לאתר - Magento היא עגלת קניות לאתר האינטרנט שלכם. דרך הוסט-גטור תוכלו להתקין את הגרסה העדכנית ביותר שלה בלחיצת כפתור.

 

 

לאתר Hostgator חזרה למדריך Hostgator לוגו

 

חזרה למעלה

›› חזרה לעמוד המדריך

 

מבוא לאחסון אתרים.

על חברות אחסון אתרים מהמובילות בארץ.

על חברות אחסון אתרים בחו"ל.

מה עדיף, אחסון בארץ או בחו"ל?

מדריך ללוח הבקרה - cPanel.

נושאים נוספים שכדאי לעיין בהם:

 

מדריך עיצוב תמונות

כמה פעמים צילמתם תמונה שלא הייתם מרוצים ממנה וחשבתם לעצמכם: אילו יכולתי להעלים את הפרט הזה מהרקע או שהתמונה יצאה חשוכה מדי... בעזרת תוכנות לעיצוב תמונות תוכלו לתקן כמעט כל דבר. בעזרתן תוכלו להוסיף יופי וחיות, הן גם מאפשרות עריכה פשוטה לצד מורכבת יותר, כשיפורי גוון וצבע, מיקוד והקטנתן, הוספת אפקטים, כיתוב ועוד.

מדריך בניית אתר אינטרנט

מדריך הקמת אתר אינטרנט הינו קורס חינמי אשר מטרתו לאפשר לכם לבנות אתר תדמיתי מקצועי (ממש כמו האתר הזה) וזאת בחמישה שיעורים מקיפים בלבד. במידה ולכם עניין רב בתהליך בניית אתר, תוכלו להנות מממדריך לבניית אתר מקצועי אשר עלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים בפניה לחברה המתמחה בבניית אתרים...

מדריך עיצוב אתרים

עיצוב אתר נכון הוא השילוב של אומנות ומענה לצרכיו של הלקוח. על מנת שנוכל להביא לקוחות ולהשאיר אותם באתר שלנו, הוא צריך להיות בעל עיצוב ייחודי, מעניין ומשרה אוירה של נוחות. לעיצוב האתר השפעה מכרעת על הגולש - עיצוב נעים לעין ומושך משפיע על ההרגשה של הגולש וגורם לו לרצות להמשיך לגלוש. וההפך, עיצוב לא נוח או לא אסטטי יגרום לגולש לרתיעה, והוא עלול להעדיף לעבור לאתר הבא.

 

responsive_wp_250x250

 

300X250_01 Fiverr.com דיל-אקסטרים - Dealextreme