מדריך קנייה בדיל אקסטרים - DealExtreme

 

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 1

על מנת לבצע רכישה באתר דיל אקסטרים, תחילה נבצע חיפוש אחר המוצר המבוקש. נוכל לנווט בין מגוון קטגוריות המוצרים, או לחילופין להקליד מילות מפתח עבור תיאור המוצר המבוקש.

לאחר הקלדת מילות מפתח עבור החיפוש, נקבל רשימה של מוצרים שעלו בחיפוש. נוכל לצמצם את תוצאות החיפוש על פי פילוח לקטגורית מוצרים מסוימת מתוך מגוון הקטגוריות שעלו בחיפוש.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 2

 

כמו כן נוכל לסדר את תוצאות החיפוש על משתנים שונים כפי שניתן לראות בדוגמה שלמעלה.

בעמוד תוצאות החיפוש נוכל לראות תמונה של המוצר, במידה וסופקה כזאת על ידי המוכר. מצד ימין לכל מוצר נראה את מחירו של המוצר. נקליק על המוצר הרצוי לנו.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 3

עמוד המוצר: בעמוד המתאר את המוצר נוכל לראות מגוון נתונים עליו, כגון תיאור המוצר, מחירו, שמו, נתונים טכניים ועוד. על מנת לרכוש אותו נקבע כמות ונקליק על עגלת הקניות.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 4

עמוד עגלת הקניות: בעמוד זה נקבל פירוט עבור כל המוצרים שהכנסנו לעגלת הקניות שלנו. מכאן נוכל לבצע שלל פעולות כגון שינוי הכתובת והנמען למשלוח המוצר, קביעת משלוח רשום עם מספר עוקב (בתשלום) ועוד. על מנת להמשיך בתהליך הרכישה נקליק על כפתור ה- PayPal.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 5

עמוד הרכישה: נקליד את פרטי חשבון הפייפל שלנו ונקליק על כפתור Log In.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 6

וגם בעמוד זה נוכל לשנות את הכתובת למשלוח המוצר. בנוסף, נקבל את מחיר העסקה המבוצעת בשקלים. במידה והסכום קיים ביתרת זכות בחשבון הפייפל שלנו, נוכל לבחור האם לשלם מתוך יתרת הזכות או באמצעות כרטיס האשראי. במידה ואין לנו את הסכום הדרוש ביתרת הזכות של חשבון הפייפל, התשלום יבוצע אוטומאטית באמצעות כרטיס האשראי.

על מנת להמשיך בתהליך הרכישה נקליק על לחצן Continue.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 7

נמשיך בתהליך אישור רכישת המוצר:

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 8

רכשנו את המוצר והוא יישלח לכתובת אותה הגדרנו.

חשבון הפייפל שלנו יחויב בסכום הרכישה.

מדריך קנייה בדיל אקסטרים 9

 

חזרה למעלה

 

חזרה ל מדריך DealExtreme.

» לאתר DealExtreme.