תוכנת צייר win7 - הקטנת תמונה

 

 

שינוי גודל של תמונה דרך תוכנת הצייר

 

1. בתפריט הראשי העליון של תוכנת הצייר נקליק על "שנה גודל".

 

מדריך שינוי גודל של תמונה דרך תוכנת צייר של win7 - 1

 

2. יפתח חלון דרכו נוכל להקטין או להגדיל את התמונה לפי גודלה בפיקסלים (מומלץ כאשר אתם יודעים את גודל התמונה הרצוי) , או ע"י רישום באחוזים כאשר 100% זהו הגודל הרגיל, וככל שאנו יורדים ממאה אנו נקבל תמונה קטנה יותר, למשל 50% תקטין את התמונה בחצי גם ברוחב וגם באורך.

3. לבסוף נשמור את התמונה בגודלה החדש.

 

מדריך שינוי גודל של תמונה דרך תוכנת צייר של win7 - 2

 

למדריך הקטנת תמונה עם תוכנת הצייר של חלונות xp.

 

» חזרה למדריך המקיף על תוכנת הצייר.

 

נושאים -

1 - פתיחת תמונה.

2 - הקטנת תמונה.

3 - העתקת מסך המחשב.

4 - יצירת מסגרת.

5 - הוספת טקסט.

6 - מחיקה בתוך תמונה.

7 - חיתוך חלק מתמונה.

8 - סיבוב תמונה.

9 - העתקת חלק מתמונה.

10 - חיתוך והזזת חלק מתמונה.

11 - שמירה.

 

לראש הדף

1

נושאים נוספים שכדאי לעיין בהם:

 

מדריך עיצוב תמונות

כמה פעמים צילמתם תמונה שלא הייתם מרוצים ממנה וחשבתם לעצמכם: אילו יכולתי להעלים את הפרט הזה מהרקע או שהתמונה יצאה חשוכה מדי... בעזרת תוכנות לעיצוב תמונות תוכלו לתקן כמעט כל דבר. בעזרתן תוכלו להוסיף יופי וחיות, הן גם מאפשרות עריכה פשוטה לצד מורכבת יותר, כשיפורי גוון וצבע, מיקוד והקטנתן, הוספת אפקטים, כיתוב ועוד...

מדריך לעריכת וידאו

מה שפעם הייתה נחלתם הבלעדית של אולפני עריכת וידאו ייעודיים, היום בהדרגה עובר לבית או למשרד. כבר עכשיו ניתן לערוך את סרטינו במחשב האישי בעזרת תוכנות עריכת וידאו איכותיות מהשורה הראשונה. אלה שחיידק העריכה טבוע בהם, יכולים כיום להנות מתוכנות עריכת וידאו איכותיות שעלותן אינה גבוהה יחסית ליכולות המקצועיות שהן מספקות.

מדריך לאלבום תמונות דיגיטלי

אלבום התמונות הדיגיטלי הוא אלבום התמונות של היום. למרות שאין כמו אלבום התמונות הרגיל והמוחשי שאיתו גדלנו, אלבום תמונות דיגיטלי הוא פתרון שקל להתאהב בו. הוא נוח לשימוש, זול, אינו מצריך השקעה רבה, ניתן לערוך ולסדר בו תמונות בקלות, ומאפשר לכל מכרינו להתענג על אלבום התמונות שלנו מביתם.