תמונות להורדה בחינם

 

 

להלן רשימת אתרים איכותיים אשר מספקים תמונות להורדה בחינם.

הורדת תמונות מאתרים אלה היא הדרך הטובה ביותר לאלה שאינם מעוניינים להוציא כסף על תמונה לאתר, פלאייר וכו. כדאי לקחת בחשבון שהמבחר המוצע באתרים אלה הינו קטן יותר בהשוואה לאתרי תמונות להורדה בתשלום, כך שעיתים צריך יהיה להשקיע יותר זמן בכדי למצוא תמונה איכותית אשר תתאים לאתר. אתם עלולים להיתקל גם מספר אתרים אשר מבקשים עם שימוש בתמונה מסוימת מתן קרדיט לבעל התמונה או לאתר.

מומלץ לוודא שהורדת התמונות מתבצעת רק מאתרים המאפשרים זאת ובהתאם להסכם ההורדה והפרסום של התמנות בכל אתר, כך להימנע מלקחת סיכון של קבלת תביעה משפטית על הפרת זכויות יוצרים ע"י אדם או גוף אשר מפריע לו שמשתמשים בתמונות פרי יצירתו...

 

 

 

האתרים המומלצים להורדת תמונות בחינם

morgueFile - האתר מציע תמונות איכותיות להורדה בחינם. התמונות באתר צולמו ע"י אומנים רבים אשר תרמו אותן להורדה ושימוש חופשי (בהתחשב בתנאי השימוש) בכדי לקבל חשיפה גדולה יותר לפועלם.

Stockvault.net - אתר מצוין המאפשר הורדת מגוון רחב של תמונות איכותיות בחינם לשימוש אישי ולא למסחרי. ז"א שניתן לפרסם את התמונות בבלוג או אתר אישי, בחומרים מודפסים שאינם מסחריים, בבית, משרד וכו. לא ניתן להשתמש בתמונות באתר החברה שלכם למשל. לפרטים נוספים גשו לתנאי השימוש בתמונות המורדות, או לשאלות ותשובות של האתר.

Stock.XCHNG - אתר תמונות להורדה בחינם מהפופולרים ברשת. האתר מציע מגוון רחב של 400,000 תמונות להורדה מ 30,000 צלמים ומונה מעל ל 2.5 מיליון משתמשים רשומים. בכדי לקבל גישה למאגר התמונות הענק יהיה עליכם להירשם לאתר. ניתן להשתמש ברוב התמונות המפורסמות באתר באופן חופשי אך חלקן מותנה באישור בכתב מיוצריהן (במקרה זה, לפני הורדת התמונה יעלה באופן אוטומטי טופס יצירת קשר). פרטים נוספים תוכלו לקבל בהנחיות ההורדה של האתר.

dreamstime - לאתר הורדת התמונות הידוע והמצוין הזה יש גם חלק להורדת תמונות חופשית בחינם. בתמונות אלה תוכלו להשתמש באתרכם האינטרנט, עלונים, מגזינים או אף חומר פרסומי. לא ניתן להשתמש בהם במוצרים למכירה כתבניות אינטרנט, כרטיסי ברכה או גלויות למכירה, חולצות, ספלים, לוחות שנה או בכל דבר שנועד להימכר. סכום המרבי של עותקים מוגבל ל 10,000. לשימוש שאינכם בטוחים אם הוא מותר, שלחו שאלה דרך המייל לתמיכה שלהם. לפרטים נוספים גשו לתנאי הורדת תמונות חינם של האתר.

pixmac - באתר הורדת תמונות איכותי זה יש גם מעל ל 60,000 תמונות להורדה בחינם. את התמונות ניתן להוריד במגוון רזולוציות.

freefoto.com - האתר מאפשר הורדת תמונות ופרסומן באתר אינטרנט, בלוג, רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני וכו, בתנאי שיצורף לתמונה קישור לעמוד התמונה ב freefoto.com או לעמוד הבית וכן בתג ה Alt של התמונה. ניתן להשתמש בתמונות אלה ליצירה, בעבודה בביה"ס או בפרויקטים במכללה בתנאי שזה לא למטרות רווח. פרטים נוספים בהנחיות ההורדה של האתר.

Free Israel Photos - אתר תמונות הקשורות לארץ להורדה בחינם ולשימוש חופשי במגוון גדלים. השימוש מותנה בקישור ל freeisraelphotos.com עם הכיתוב Free Israel Photos ליד כל תמונה, לפרטים נוספים גשו לתנאי השימוש בתמונות להורדה מהאתר.

Image*After - אתר תמונות וטפטים (טקסטורות) להורדה לשימוש באתר האינטרנט בחינם. השימוש חופשי למדי ומותנה רק באי מכירת התמונות מחדש כפי שהן לצד שלישי, לפרטים נוספים גשו לתנאי השימוש בתמונות להורדה מהאתר.

 

» מבחר התמונות האיכותי והגדול ביותר תוכלו למצוא במדריך המקיף על אתרי תמונות להורדה המובילים ברשת.