בניית אתר HTML - המדריך המקיף מסוגו

 

 

הקמת אתר אינטרנט בחמישה שלבים

מדריך הקמת אתר אינטרנט הינו קורס חינמי מקיף אשר מטרתו לאפשר לכל אחד לבנות בעצמו אתר
html מקצועי (ממש כמו האתר הזה) וזאת בחמישה שלבים.
מדריך זה יאפשר לרציניים שבכם לבנות אתר אינטרנט מקצועי לבד ובכך לחסוך את הצורך לפנות לחברת בניית אתרים שתפתח את האתר שלכם ואף להיות תלויים בה בעדכונו השוטף.

גם ללא ידע בבניית אתרים, קורס זה מתיימר להדריך צעד אחר צעד את תהליך בניית אתר אינטרנט איכותי מ א' ועד ת', עם שימת דגש על כל הנקודות החשובות שבבניית אתר ברמה גבוהה.

המדריך נבנה לאורך זמן ע"י עבודת ליקוט ועריכה יסודית של החומר במטרה ליצור מדריך חינמי ידידותי, ואם אפשר לומר מהמקיפים ביותר ברשת, המאפשר לבנות אתר אשר יהיה תואם את רצונכם ומותאם ביותר לקידומו במנועי החיפוש.

זהו קורס לא קל ומהרציניים ברשת, אך עם כל הקושי והמורכבות של התהליך מעבר לבניית אתר תוכלו לקבל ידע בעל ערך רב על כל השלבים בתהליך הקמת אתר html נקי ואיכותי, מתחילתו ועד סופו.

בהצלחה...

 

 

 

נושאי המדריך -מדריך להקמת אתר אינטרנט - תבניות לאתרים


1 - ההכנות לבניית האתר.

2 - כתיבת תוכן לאתר.

3 - עיצוב תבנית האתר.

4 - המשך בניית האתר.

5 - סיום בניית האתר.

 


מעבר להקמת אתר html סטנדרטי...

אפשרויות נוספות לבניית אתר.

נושאים נוספים שכדאי לעיין בהם:

 

מדריך רישום דומיין

בחירת שם דומיין ורישומו הוא השלב הראשון בהקמת אתר אינטרנט, לעיתים עוד לפני שאנו יודעים איך האתר יראה. הדומיין הוא שם ייחודי של אתר ברשת האינטרנט אשר מבדיל אותו משאר האתרים. דומיין בנוי מצירוף של אותיות ומספרים שבאים אחרי ה - www, ונרכש דרך חברות המוסמכות לכך ע"י אנשים פרטיים, עסקים, חברות או ארגונים במטרה להקים אתר אינטרנט.

מדריך אחסון אתרים

מדריך זה מאגד את חברות אחסון האתרים המומלצות ביותר בארץ ובחו"ל, בכדי לתת לכם תמונה כוללת וברורה על שירותי אחסון אתרים דרך חברות שהן מהמובילות בשוק. אחסון אתרים הינו עסק גדול מאד ברחבי העולם, והתחרות בו רבה. חברות רבות מספקות שירותי אחסון אתרים מצוינים, וחלקן פחות... כשאתם בוחרים שרותי אחסון אתרים, כדאי שתהיה לכם הבנה בסיסית בנושא.

מדריך עיצוב אתרים

עיצוב אתר נכון הוא השילוב של אומנות ומענה לצרכיו של הלקוח. על מנת שנוכל להביא לקוחות ולהשאיר אותם באתר שלנו, הוא צריך להיות בעל עיצוב ייחודי, מעניין ומשרה אוירה של נוחות. לעיצוב האתר השפעה מכרעת על הגולש - עיצוב נעים לעין ומושך משפיע על ההרגשה של הגולש וגורם לו לרצות להמשיך לגלוש. וההפך, עיצוב לא נוח או לא אסטטי יגרום לגולש לרתיעה, והוא עלול להעדיף לעבור לאתר הבא.