מדריך טמפלטים לאתרים (Website Templates)

 

 

האתרים המומלצים לרכישת תבניות עיצוב לאתר - Website Templates

ללא ניסיון רב בבניית אתרים, העבודה על אתר המעוצב במקצועיות מאפס, עלול לקחת חודשים לא מעטים. ובנוסף לזאת, סביר להניח שלא נצליח להגיע לרמה של אנשים שהמקצוע שלהם הוא לעצב אתרים.

תבניות עיצוב מקצועיות לאתרים עולות עשרות דולרים בודדים וחוסכות לנו זמן וכסף רב באם החלטנו לבנות אתר אינטרנט בעצמנו. שכן האנשים שבונים תבניות אלה הם מקצוענים ובעלי יכולת וניסיון רב בבנייה ועיצוב אתרים.

לכן, היכולת לבחור תבנית עיצוב מקצועית כבסיס האתר שלנו מבין אלפי תבניות עיצוב המפורסמות במספר אתרים רציניים ולשנות אותה לפי טעמינו, נראה שעדיפה מאשר להשקיע זמן רב בפיתוח יכולת העיצוב ובלימוד כל האספקטים של בניה ועיצוב אתר מאפס.

דגשים בבחירת תבנית עיצוב לאתר

1. בבואנו לבחור תבנית עלינו קודם לחפש תבניות אשר עיצובם תואם את עיצוב האתר שלנו כפי שאנו רואים אותו בדמיוננו.

2. ישנן תבניות בעלות סרגל תפריטים עשיר בקישורים לאתרי מכירות מרובי קטגוריות וישנן עם מספר קישורים מועט אשר מותאמים לאתרים תדמיתיים קטנים יותר. מומלץ לבחור תבנית אשר מספר הקישורים בה יתאים ככל האפשר לסדר ומספר העמודים כפי שהיינו רוצים באתר שלנו.

למטה מובא הסבר על מספר אתרים המספקים תבניות עיצוב מהטובים שיש, בכל אתר מובאים אלפי תבניות שרובן מקצועיות מאוד ואיכותיות. נא "לקחת את הזמן" ולבחור בתבונה את התבנית הכי מתאימה לכם ולאופי האתר שאתם מתכננים לבנות.

 

אתרי תבניות עיצוב המומלצים

 

דוגמאות לתבניות עיצוב מגוונות מאתרים אלו ניתן לראות במצגת למעלה (מהם גם לקחתי את התבנית לאתר זה...).

Template Monster - הוא האתר הפופולרי ביותר ברשת להורדת טמפלטים, הוא אתר גדול מאוד המכיל אלפי טמפלטים להורדה בנושאים שונים.

» לאתר Template Monster.

» למדריך Template Monster.

DreamTemplate - המסלול של DreamTemplate הוא אידיאלי למנויים המעוניינים להוריד מספר לא מוגבל של תבניות שונות לאתרים בעלות לא גבוהה. המסלול מאפשר הורדת 7500 טמפלטים מקצועיים ללא הגבלת כמות ובעלות של מנוי אחד.

המלצות נוספות - אתרים מצויינים נוספים להורדת טמפלטים, הם Templates Hunt ו Entheos לפרטים נוספים בעברית על אתרים אלה ניתן למצוא כאן.

 

 

 

 

המדריך - Templates Tutorials

 

1. מדריך הורדת הטמפלט למחשב.

2. מדריך פתיחת טמפלט לעריכה בדרימוויבר.

3. לאחר שבחרתם והורדתם את התבנית למחשב שלכם, הגיע הזמן לערוך אותה ולנסות להתאים אותה עד כמה שאפשר למראה שאותו אתם שואפים להציג את האתר שלכם.
מדריך עיצוב תבנית האתר מנחה שלב אחרי שלב איך לערוך את תבנית העיצוב מתהליך הבחירה, עד לשלב סיום בניית אתר אינטרנט מקצועי משלנו.

 

Website Templates -

 

על סוגי טמפלטים הסברים והמלצות (Template types) -

ישנם אתרים רבים המציעים הורדה בחינם או רכישה של תבניות מוכנות ומעוצבות שיכולות להוות בסיס לעיצוב אתר אינטרנט משלנו. בחיפוש באתרים הללו ניתן למצוא סוגים שונים של תבניות עיצוב, כאשר כל סוג עשוי להתאים לאתרים בעלי אופי או מבנה שונה. אז כיצד נדע איזה סוג של תבנית מתאימה לנו? על פי רוב נוכל למצוא תבניות עיצוב בקטגוריות הבאות:

Html Templates -

תבניות Html הינן הנפוצות ביותר מבין תבניות האתרים, ובנויות בשפת תיוג Html על מגוון הגרסאות שלה. למרות זאת, תבניות אלה מכילות ברוב הפעמים אלמנטים שונים של עיצוב הכתובים ב CSS ועוד. תבניות Html מגיעות בשלל עיצובים עבור סוגי אתרים שונים, ומתאימות לרוב המוחלט של סוגי האתרים.

flash Templates -

תבניות Flash הינן תבניות המכילות רכיב Flash בקוד האתר, המאפשר שילוב של אנימציות ואינטראקטיביות בתצוגת האתר. יתרונותיהן הן בכך שהן מאפשרות עיצובים ייחודיים מאוד עבור האתר, דוגמת הקפצת תפריטים שונים או אנימציות כאשר מצביע הגולש על נקודה מסוימת בעמוד. חסרונותיהן של תבניות אלה הנן בכך שרכיב ה- Flash מכביד מעט על טעינת האתר. בנוסף, רכיב זה אינו נתמך על ידי הפלטפורמות הניידות של חברת אפל, דוגמת האייפון והאייפד. משום כך, אתרים מסוג Flash אינם ניתנים לגלישה במכשירים אלה.

CSS Templates -

תבניות css הינן תבניות הכתובות בשפת העיצוב css, המאפשרת לעצב באופן מקצועי אלמנטים שונים באתר האינטרנט. על פי רוב, תבניות אלה מתאימות לאתרים של חברות גדולות המכילים מספר רב של דפים. במקרים אלה, שפת ה- css מאפשרת לשמור על עיצוב אחיד ומקצועי, ומאפשרת לקוד האתר להישמר נקי ויעיל למרות שהוא מכיל מספר רב של עמודים.

- free Templates - (בקרוב).

 

Wordpress Themes -

 

תבניות Wordpress בבסיסן הינן תבניות Html, הבנויות במיוחד עבור הפלטפורמה הפופולארית Wordpress. הן מאפשרות לנו 'להלביש' תבנית מוכנה על אתר ה- Wordpress אותו אנו בונים. בשונה מתבניות Html רגילות, אותן יש לערוך באמצעות תוכנות לבניית או עיצוב אתרים דוגמת Dreamweaver, תבניות Wordpress יהיה עלינו לערוך באמצעות לוח הבקרה של אתר ה- Wordpress שלנו.

Blogger Templates - (בקרוב).

.

joomla Templates - (בקרוב).

 

.

מדריך עיצוב תבנית האתר הינו מדריך מפורט אשר ינחה אתכם שלב אחרי שלב איך לערוך את תבנית העיצוב שהורדתם מתהליך הבחירה, עד לשלב סיום בניית אתר אינטרנט מקצועי משלנו.

 

במידה ואתם מעדיפים לתת לבונה אתרים מיומן שיבנה מהטמפלט שהורדתם את האתר שלכם, תוכלו להעזר במדריך מקיף לבחירת חברת בניית אתרים.

בהצלחה...

 

5 אפשרויות הנפוצות לבניית אתר אינטרנט לבד - והיתרון בבניית אתר על ידי רכישת תבנית עיצוב מקצועית כבסיס לאתר.