אלבום תמונות דיגיטלי

 

 

מהו אלבום דיגיטלי?

אלבום התמונות הדיגיטלי הוא אלבום התמונות של היום. למרות שאין כמו אלבום התמונות הרגיל והמוחשי שאיתו גדלנו, אלבום תמונות דיגיטלי הוא פתרון שקל להתאהב בו. הוא נוח לשימוש, זול, אינו מצריך השקעה רבה, ניתן לערוך ולסדר בו תמונות בקלות, ומאפשר לכל מכרינו להתענג על אלבום התמונות שלנו מביתם.

היתרון באלבומי תמונות דיגיטליים הוא עלות נמוכה ונוחות, האפשרות לצלם בלי חשבון ללא חשש על הוצאות פיתוח התמונות שאותן נרצה לשתף עם יקירנו. נוכל לעדכן תמונות גם לעיתים תכופות ע"י העלאתן לרשת ולשתפן ללא התלות באפשרות להיפגש.

 

סוגי אלבומי תמונות דיגיטליים

 

אלבום דיגיטלי מקוון - כ Flickr ו Picasa Web Albums - זהו אלבום תמונות אותו ניתן להעלות לרשת, לשתף חברים ומשפחה ממרחקים, לחלוק חוויות ואף לאפשר לקרוביכם להוסיף לו תמונות משלהם. יחד עם זאת יש לכם אפשרות לקבוע את רמת הפרטיות שלכם, ז"א שתוכלו לקבוע מי יוכל לגשת לכל אלבום שלכם ברשת.

אלבום דיגיטלי מודפס - כ לופה, Pixit ,Ynet, Pic A Book ו וואלה - יצירת ספר תמונות מעוצב , לוח שנה בעיצוב אישי, יומן ועוד... בכדי ליצור ספר תמונות מקצועי שלכם, אין צורך להיעזר באיש מקצוע, אתם יכולים לעצב אותו בעצמכם בעזרת תוכנה פשוטה לתפעול. את התוכנה תוכלו להוריד בחינם מאתרי החברות.

 

 

 

לסיכום - אלבום תמונות דיגיטלי - נערה עם מצלמה
אמנם אין תחליף להנאה של דפדוף באלבום אמיתי, אך גם אלבומי תמונות הדיגיטליים הם פתרון מצוין לשיתוף התמונות שלנו. הם נוחים, בעיקר כיום במציאות בה אנו מאוד עסוקים ולא תמיד יש לנו את הזמן והכוח להשקיע בפיתוח התמונות שצילמנו, לרכוש אלבום מתאים ולסדר אותן בתוכו. לכן כשאנו רוצים לשתף את המשפחה וחברים בתמונות מטיול
גדול או בצילומי היומיום שלנו, נראה שעדיפה האופציה הפשוטה והחינמית, להעלות ולשתף את התמונות דרך אלבום הרשת...

למדריך Picasa Web Albums

למדריך Flickr | למדריך לופה